Yeni Opel İnsignia (İnceleme)

Yeni Opel İnsignia Özellikleri

Yeni Opel İnsignia Özellikleri

Yeni Opel İnsignia, sahip olduğu gelişmiş motor özellikleriyle adeta herkesi büyülüyor. Kaliteden ve güçten hiçbir ödün vermeyen otomobil, performans konusunda tahminlerin ötesinde bir grafik sergilerken, sahip olduğu konforu ile araca binenler inmek istemiyor. Start ve Stop sistemine sahip olan 1.6 SIDI Turbo motoru ile sürüşleri daha verimli hale getirirken yakıt tasarrufu sağlayan araç, motor titreşimleri ve gürültüyü ise en az seviyeye indirmiş. 170 HP oranında güç üreten bu motor, EcoFlex teknolojisi ile az enerjiyle çok işi başarıyor. Çevreye karşı son derece saygılı olan Yeni Opel İnsignia,yeni çağdaş krom ızgaraları ve yüksek iç mekan hacmiyle oldukça beğeni topluyor. Krom ızgaraları daha çok ön plana çıkaran ve çarpıcı bir görünüş kazandıran Opel logosu, İnsignia’nın kendisine özel karakteristik özelliklerini en iyi şekilde yansıtıyor. Gündüz yanan led farları aracı her koşulda ortaya çıakrtırken, agresif bir görünüm kazandırması ve dinamik bir bakış açısı sağlaması ise diğer detaylar arasında geliyor.

 

Yeni Opel İnsignia İç Mekan

Yeni Opel İnsignia İç Mekan

Yüksek kaliteli iç mekan malzemeleri ve lüks konforu ile fark yaratan araçta tüm renkler ve donanımlar birbirine uyumlu bir hava ile inşa edilmiş. Akan trafik uyarı sistemi sayesinde aracın çevresindeki nesneleri tespit eden araç, riskli bir durumda sürücüsünü uyarırken, geri görüş kamerası sayesinde park işlemlerini de en kolay hale getiriyor. Üstelik kör nokta uyarı sistemi ve şerit değiştirme özelliği ise akan trafikte daha rahat ve güvenle sollama yapmanıza olanak sağlıyor. Anahtarsız giriş ve çalıştırma özelliğine de sahip olan yeni Opel İnsignia’da sürücülerin menfaatine olan herşey düşünülmüş.

Yeni Opel İnsignia Tasarımı

Yeni Opel İnsignia Tasarımı

Bir önceki araba yazımızda Yeni Mazda 3 HB İncelemesi (Özellikleri) isimli yazımızda Yeni Mazda 3 HB, Yeni Mazda 3 HB Donanımları ve Yeni Mazda 3 HB Motor Seçenekleri gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.