Yeni Mazda 3 HB İncelemesi (Özellikleri)

Yeni Mazda 3 HB Özellikleri

Yeni Mazda 3 HB Özellikleri

Yeni Mazda 3 Hatchback, Mazda’nın vazgeçilmez ruhu olan Kodo tasarımından ilham alınarak inşa edilmiş. Hareketin ruhu üzerine dizayn edilen yeni araçta, ilk görüşte kendisinde farklı birşeyler olduğu rahatlıkla anlaşılıyor. Beklentileri tümüyle karşılayan yeni Mazda 3 HB, kısa bir kasaya sahip olmasına rağmen sahip olduğu iç mekan ferahlığıyla herkesi şaşırtıyor. SkyActiv teknolojisi ile gücünü bir adım öteye taşıyan araç, eksiksiz bir yapı olarak karşımıza çıkıyor. Ön farlarından arka stop lambasına kadar tüm detaylarında spor bir ruhun detaylarını barındıran otomobilde, gelişmiş teknolojilerde rakiplerine fark yaratıyor. Düşük yakıt tüketimi ve Co2 emisyonuyla başarılı bir grafik çizen Yeni Mazda 3 HB, tavizsiz kontrol gücüyle de beğeni topluyor.

Yeni Mazda 3 HB İç Mekan

Yeni Mazda 3 HB İç Mekan

Motion,Reflex ve Power olmak üzere üç farklı donanım sınıfına sahip olan araçta, 6 İleri Menuel SkyActiv-G 1.5 120PS MT ve 6 İleri Otomatik SkyActiv-G 1.5 120PS AT motor bulunuyor. 16inç’lik alaşımlı jantları şık tasarımı taçlandırırken, Çift bölgeli otomatik klima ise hem yolcular için hemde sürücü için oldukça makul. 6 hoparlör sistemine sahip olan Yeni Mazda 3 HB, multimedia ve bluetooth bağlantısı ile oldukça yetenekli. Akıllı Şehir İçi Fren Desteği ile daha güvenli bir sürüş sunan araçtaki hız kontrol sistemi ise, sürücünün daz yaz yorulmasında baş aktör. 7inç büyüklüğündeki dokunmatik ekran ise tüm fonksiyonları parmaklarınızın ucuna kadar getiriyor. El freni ile deri direksiyon arasındaki uyum ise taktire şayan.

Yeni Mazda 3 HB

Yeni Mazda 3 HB

 

Bir önceki araba yazımızda Yeni Hyundai Santa Fe İncelemesi isimli yazımızda Hyundai Santa Fe, Hyundai Santa Fe Donanımları ve Hyundai Santa Fe Teknik Özellikleri gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins