Yeni Makyajlı BMW 1 Serisi

Yeni Makyajlı BMW 1 Serisi

BMW’nin küçük ve bir o kadar da teknolojik aracı makyajlama uygulamasından geçerek tekrar karşımıza çıktı. Kibar ve modern tasarıma sahip olan modelin makyajlamadan sonra büyük değişiklikler geçirdiği dikkatlerden kaçmıyor. Özellikle aracın hem ön hem de arka kısmında bulunan farları yenilenmiş. LED teknolojisinin de kullanıldığı modelde bu teknoloji opsiyonel olarak müşterilere sunuluyor.

Sportif BMW 1

Dış tasarımın yanı sıra iç mekanda da özellikle değişen koltuk kılıfları ve spor vites tasarımı dikkatleri çekiyor. Yolculukları daha keyifli hale getirirken sürücüyü de her konuda bilgilendiren 6.5 inç büyüklüğündeki ekran da araçta yerini alıyor.

BMW 1 Dizel ve Benzinli Seçenekleri

Lüks otomobil markasının üretimini yaptığı 1 serisi modellerde hem dizel hem de benzinli motor seçenekleri bulunmaktadır. Yeni BMW 1 dizel ve benzinli motor seçeneklerinde de 1.5 litre hacmindeki motorlar kullanılmaktadır. Ayrıca bu güç ünitelerinde 3 silindir yer almaktadır.

2015 BMW 1 Ne Zaman Çıkacak

Serinin ilk olarak Mart ayında resmi tanıtımının yapılması planlanmaktadır. 2015 yılının sonlarına doğru ise modelin bayilerde satışa sunulması düşünülüyor. Makyajlı BMW 1 fiyatı ve diğer teknik özelliklerinin tanıtımdan sonra kesinleşmesi beklenmektedir.

makyajlı bmw 1 1.5 dizel fiyatı

Bir önceki araba yazımızda Ford Focus 1.6 TDCi İncelemesi isimli yazımızda 2014 Ford Focus 1.6 dizel fiyatı, Yeni Focus 1.6 dizel yakıt tüketimi ve Yeni Focus 1.6 TDCi gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.