Volvo V60 Cross Country Fiyatı

V60 modeli üzerinde geliştirilen yeni V60 Cross Country modeli yükseltimiş kasasıyla her türlü yol şartına uygun hale getirilmiş haliyle otomobil severlerin karşısına çıkıyor. İsveçli otomobil üreticisi Volvo’nun merkezlerinde V60 Cross Country modeli sergilenmeya başlandı. Bilindiği üzere Volvo marka araçlar ilk olarak sağlam kasa yapısıyla ve yüksek güvenlik donanımlarıyla ön plana çıkar. V60 Cross Counrty modelinde de bu durumun her hangi bir şekilde değişmeden devam ettiği görülmektedir.

Aracın bünyesinde 2.0 litre hacme sahip dizel bir güç ünitesi yer almaktadır. Son derece performanslı bir güç ünitesine sahip olan Volvo’da ayrıca 8 kademeli otomatik şanzıman yer almaktadır. 190 hp güç ve 400 Nm tork değeriyleriyle performans tutkunlarının da dikkatini çekmektedir. Oldukça geniş iç hacme sahip olan bu araç özellikle aileler için son derece uygun bir seçim olacaktır.

7.8 saniyede 0 – 100 kilometre erişimi, 210 km/h maksimum hız değeri ve ortalama 4.6 litre yakıt tüketimiyle Volvo V60 Cross Country modeli rakiplerini geri planda bıakmayı başarıyor.

Volvo V60 Cross Country modeli ülkemizde yaklaşık 170 bin TL’den satışa sunulacaktır. 

volvo v60 cross country fiyat listesi

Bir önceki araba yazımızda 2015 Model Volkswagen Caddy Fiyat Listesi isimli yazımızda 2015 caddy fiyat listesi, 2015 vw caddy dizel ve 2015 vw fiyat listesi gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • volvo v60 cross country fiyat

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins