Yeni VW Crafter Premium Fiyatı ve İncelemesi

Alman otomobil üreticisi VW markasının en büyük ticari modeli olan Crafter yeni versiyonuyla karşımıza çıkıyor. Rakiplerinden oldukça önde bulunan modele ülkemizde son derece büyük bir ilgi gösteriliyor.

Yeni çıkarılan VW Crafter Premium versiyonuyla konfor ve lüks üst düzeye çıkarılmış. Hem sürücü hem de yolcu rahatlığı için aracın tasarımında ve üretiminde en ince ayrıntısına kadar her şeyin en iyi şekilde düşünüldüğü görülmektedir.

Aracın iç mekanında siyah ve gri deri kaplamaya ağırlık verilmiş olup koltuklarda genişletilerek ferah ve aynı zamanda klas bir iç mekan meydana getirilmiştir. Koltuk yerleşimi tasarımı ve aracın büyüklüğü bakımından 9+1 masalı, 9+1 bagajlı, 10+1 masalı ve 10+1 bagajlı olarak farklı seçeneklerle satışa sunulmaktadır.

Teknolojik donanımlarla donatılan yeni Crafter modelinde geri geriş kamerası ve 19 inç büyüklüğünde ekran bulunmaktadır.

Yeni Premium Crafter Türkiye Fiyatı

Siyah ve gümüş olmak üzere iki farklı renkle satışa sunulmaktadır. Aracın ülkemiz satış fiyatı 137.000 TL’den başlamaktadır. Seçilen donanımlara göre fiyat yukarı doğru artış gösterebiliyor.

2015 vw crafter fiyat listesi

Bir önceki araba yazımızda 2015 Yılının En İyi Otomobil Markası isimli yazımızda dünyanın en iyi arabası, en iyi araba markaları ve otomobil markaları gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • 2016 crafter

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins