Yeni VW Amarok 4×2 İncelemesi

Yeni VW Amarok 4×2 İncelemesi

Binek araçlarda olduğu gibi ticari araçlarda da başarısını en iyi şekilde göstermeyi başaran VW firmasının ticari modelleri büyük bir ilgi görmektedir. Yeni Amarok modeli kısa bir süre önce ülkemizde satışa sunuldu.

Yeni Amarok 4×2 modeli heybetli bir dış tasarıma sahip olmakla birlikte ticari araç olmasına rağmen modern görünümünden ödün vermemektedir. Aracın yüksek olması ise modele arazi taşıtı özelliği kazandırmaktadır. İç tasarımda ise kullanılan yüksek kaliteli malzemeler dikkatleri çekiyor. Son derece ferah bir iç mekan sunulan araçta multimedya sistemleri de unutulmamıştır.

2015 Amarok 2.0 tdi motoruyla 180 ps değerinde güç üretebiliyor. Otomatik şanzıman sistemi bulunan aracın 100 km mesafede 8 litre yakıt tüketmesi de araçta dikkat çeken bir diğer başarıdır. Rakiplerini birçok konuda geride bırakabilen Amarok kullanıcısının tüm beklentilerini rahatlıkla karşılayabilecek donanımlara sahiptir. 2015 Amarok tdi fiyatı 89.370 TL olup bu versiyon Highline donanım olarak adlandırılmaktadır. Aracın donanımlarına göre fiyat üzerinde oynamalar meydana gelebilmektedir.

2015 model amarok türkiye fiyatı

Bir önceki araba yazımızda Opel Astra Sedan 1.6 İncelemesi isimli yazımızda 2014 Astra dizel yakıt tüketimi, 2014 yeni Opel sedan modeli ve Yeni Opel sedan dizel gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins