Yeni Volvo V40 ile Gelen Yenilik

Yeni Volvo V40 ile Gelen Yenilik

Otomobil dünyasının devleri arasında yer alan Volvo firması bilindiği üzere V40 modeliyle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kaliteden ödün vermeyen firma otomobil severler tarafından dünyanın en sağlam arabalarını üreten marka olarak bilinmektedir. Çıkarılan her modelle birlikte Volvo kalitesi ve sağlamlığı dikkatlerden kaçmamaktadır.

Tüm güvenlik testlerinden başarılı bir şekilde geçen Volvo modelleri artık çok daha hızlı bir şekilde geliştirilip üretilebilecek. Bilindiği üzere Cenevre fuarı kapsamında yapılan açıklamalarda Yeni Volvo V40 modelinin sadece 42 ay süren bir çalışma sonucu ortaya çıkarıldığı belirtilmişti.

Ortaya çıkarılan yeni platform sayesinde ise bu sürenin daha da kısalıp 20 ay gibi bir sürede yeni bir modelin geliştirilebileceği iddia edilmektedir.

Toyota ve Mazda Lider

En kısa sürede araç geliştirip üretme konusunda dünya genelindeki liderliği Toyota ve Mazda paylaşmaktadır. Fakat Volvo firmasının 42 ayda geliştirdikleri yeni model dünya standartlarının oldukça üzerinde yer almaktadır.

Araç üretiminde büyük bir önem taşıyan platformların her geçen modüler bir yapı haline gelmesiyle birlikte geliştirme ve üretim evrelerinin çok daha kısalacağı rahatlıkla söylenebilir.

yeni volvo v40 fiyatları

Bir önceki araba yazımızda Yeni Opel Zafira Çıkıyor isimli yazımızda 2015 model Opel Zafira, opel zafira ve yeni zafira gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins