Yeni Volkswagen CC İnternete Sızdırıldı

Alman otomobil üreticisi Volkswagen markasının dikkat çekici modeli CC’nin yeni çıkacak olan modeli olduğu iddia edilen bir görsel internet üzerinden paylaşıldı. Şirket tarafından CC modeli için her hangi bir açıklama ise yapılmadı.

Görseli paylaşılan model otomobil tutkunları arasında yeni bir CC modeli mi çıkacak şeklinde heyecanın yaşanmasına neden oldu.

Aracın yeni modelinin önceki modeline göre daha keskin hatlara sahip olduğu dikkatlerden kaçmıyor. Hatları kesinleştirilen modelin çok daha dinamik bir görünüme kavuştuğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Bilindiği üzere Volkswagen ürettiği son modellerin genelinde benzer bir iç mekan tasarımı uygulamaktadır. Bu uygulama doğrultusunda dış tasarımda meydana gelen küçük değişimlerin iç mekanda da uygulanacağı beklenmektedir.

Şuan için aracın teknik özellikleri konusunda bir bilgi bulunmamaktadır. Buna ek olarak çıkan haberler için Volkswagen tarafından bir açıklama yapılmamıştır. İlerleyen zamanlarda firma tarafından konuyla ilgili bir açıklama yapılması beklenmektedir. Otomobil severler tarafından Yeni VW CC modeli büyük bir merakla beklenmektedir. 2015 model vw cc fiyatı

Bir önceki araba yazımızda Çin Malı Lamborghini Üretildi isimli yazımızda çin malı lamborghini ve çin malı land rover gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.