Yeni Toyota Yaris Fiyatları

Yeni Toyota Yaris Fiyatları

Şehir içi kullanımda en çok tercih edilen araçlardan biri olan yeni Toyota Yaris modeli karşımıza farklı motor seçenekleri ve donanımlarıyla çıkmaktadır. Küçük hacimli motorları ve küçük boyutlu tasarımıyla tam bir şehir içi arabası olarak bilinmektedir. Boyutları, ağırlığı ve küçük motoruyla özellikle yakıt tüketiminde son derece büyük avantajlar sağlayan Yaris, satış fiyatlarıyla da beğeni kazanmayı başarmaktadır.

Yeni Yaris 1.0 fiyatı 38.900 liradır. 1.0 litre hacmindeki motora sahip bu model Life adını taşımaktadır. Aracın 1.33 litrelik hacmine sahip birçok farklı modeli bulunmaktadır. Bu farklılıklar araç içerisindeki bulunan donanımlardan kaynaklanmaktadır. Kişiler isteklerine ve ihtiyaçlarına göre aralarından en uygun aracı rahatlıkla seçebilirler. Bu modeller 44,500 liradan başlayıp 55,100 liraya kadar çıkabilmektedir.

En büyük motor seçeneğine sahip araç ise 1.4 litrelik motor hacmine sahiptir. Yeni Yaris 1.4 dizel fiyatı 55.500 liradan başlamaktadır. Ayrıca müşterilerin isteklerine göre farklı konfor adı verilen paketler de bulunmaktadır. Bu paketlere sahip olabilmek için müşterilerin ekstra olarak 3.000 lira daha ödemesi gerekmektedir.

2014 yaris fiyatları

Bir önceki araba yazımızda 2014 Seat Ibiza İncelemesi isimli yazımızda 2014 Seat Ibiza fiyatı, Seat Ibiza 2.el ve Yeni Seat Ibiza motor seçenekleri gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins