Yeni Toyota Yaris 650 TL Taksitle Satışa Sunuldu

Toyota’nın küçük sınıf aracı Yeni Yaris modeli dikkat çekici tasarımı ve sahip olduğu teknik özelliklerle dikkatleri üzerine çekiyor. Ülkemizin yoğun trafiğinde araç kullanmanın ne kadar güç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Bunun yanı sıra özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde park problemi de yaşanmaktadır. Yeni Toyota Yaris oldukça küçük yapısıyla tüm bu problemlerin üstesinden gelebilecek bir araç olarak karşımıza çıkıyor.

Yaza Yeni Bir Toyota Yaris Sahibi Olarak Girme Fırsatı

Toyota yetkili satış merkezlerinde geçerli olan kampanya kapsamında 650 TL taksit tutarıyla Yeni Toyota Yaris sahibi olma imkanı sunulmaktadır. Toyota Yaris modelinin günümüz satış fiyatı 39.950 TL’den başlamaktadır. Bu fiyata sahip olan model Toyota Yaris 1.0 Life modelidir.

Yeni Toyota Yaris Taksit Erteleme

Taksitle araç sahibi olma fırsatının yanı sıra Toyota tarafından ayrıca taksit erteleme fırsatı da sunuluyor. Bu kampanya çerçevesinde aracını şimdi alan kişiler ilk taksitlerini 2016 Ocak ayı itibariyle ödemeye başlayabileceklerdir. Belirtilen kampanyaların tamamı 2015 model Toyota Yaris modeli için geçerli olup sadece yetkili satış merkezlerinde faydalanabilecektir.

Yeni Toyota Yaris İçin Yakıt Hediyesi

Haziran ayı içerisinde kampanyadan yararlananlara özel olarak BP’den alınan yakıtlarda ilk 3 ay boyunca yüzde 4 oranında yakıt hediye edilmektedir.

toyota yaris kampanyaları

Bir önceki araba yazımızda Mazda 1.6 Milyon Araca Geri Çağrıda Bulundu isimli yazımızda hangi model mazdalar geri çağrıldı, mazda geri çağrı ve mazda hava yastığı sorunu gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • toyota yaris kampanya 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.