Yeni Toyota RAV4 Model Özellikler

toyotarav4

toyotarav4

Araba markası olarak her modeliyle göz dolduran ve ortaya çıkardığı araçlarda teknik özelliklerim daha fazla olduğu Toyota bu yılda renklidir. Tasarımı ve dizaynı çok üst seviyelerde olan Toyota RAV4 Modeli insanları mutlu etmektedir. 124 HP Beygir gücü ve araçtaki yol tutuş özellikleri sayesinde olduğundan daha fazla teknik kapasiteye sahiptir. Bu sayede, uzun yollarda ve zorlu engel gerektiren yokuşlarda direk olarak kalkış özelliği sayesinde modern araç konforunu sunmaktadır.

Yeni Toyota RAV4 Model Özellikleri diğer araçlara bakarak ciddi anlamda fark yaratan bir özelliktedir. 180 km maksimum hız sınırı ve saniye olarak dar alanlarda çabuk kalkma özellikleri de bu aracı konfor bakımından daha süper yapmaktadır. 6 ileri vites özelliği de aracın hız ve kontrol sistemlerinin daha düzgün biçimde işlemesine en güzel örnektir. Yıllık vergisi 2.385 TL olarak biraz fazla dursa da bu araç özellikleri için değecek özelliğe sahiptir. Sürücü hava yastıkları ve hızınız ne olursa olsun aniden durma özelliği olan ” ABS” fren sistemlerinin en güncel özellikteki tekniğe sahiptir. “Start Stop” düğmesinin de bulunması araç içinde ayrı bir özelliği taşımaktadır.

Toyota RAV4 Modeli son yılların şekil bakımından da ilgi gören modelidir. Yol bilgisayarı ve Klima konusunda en yeni modeli bu araç içinde görmek artık mümkündür. XENON Far ve Ön kol dayanma Ünitesi gibi özellikleri araç için konforu dile getirmektedir.

toyotarav4 modeli

toyotarav4 modeli

Toyota-RAV4-2-mat-siyah

Toyota-RAV4-2-mat-siyah

 

Bir önceki araba yazımızda Yeni BMW 520d Model ve Fiyatı isimli yazımızda 2014 BMW 520d, BMW 520d Fiyatı ve Yeni BMW 520d Model Özellikleri gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir