Yeni Tata Vista Modeli

Yeni Tata Vista  Tata araba markasında çok yeni ve özel modellerle beraber kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. Aynı zamanda bu sezon yenilenen tasarımları ve fırsat bakımından ilgi çeken hoş araç modelleriyle beraber taktir toplamaktadır. Yeni Tata Vista yenilenen iç tasarımı ve kolay sürüş keyfi yaşatması bakımından bu yaz bayanların gözdesi olan modeldir. Eğer yaz ayında eşinize hediye alarak onun kalbini tekrar kazanmak için bu modeli sizlere kesinlikle tavsiye ederiz.

Yeni Tata Vista Modeli özelliği ve ufak şekilde olmasıyla beraber modern görünümü sizlere sunmaktadır. Kalabalık şehirlerde yaşayanlar için trafik derdinden kurtulmanın yolu da buy araca bağlıdır. Hıza baktığımız zaman maksimum hız ” 170 km” olarak ayarlanmıştır. Hız olarak da ideal bir özelliğe sahiptir. Düz vites ve yakıt türü dizel olduğundan aracın çekim gücü de artmaktadır. Uzun yollarda yakıt olarak da az yakması bir diğer gereken özelliktir. Şehir dışı ” 4.1″ yakıt tüketimiyle tatillere ve sevdiklerinizin yanına giderken iyi bir seçim olacaktır. Şehir içinde ise “6.4 LT” yakıt tüketimi bu aracın kapasitesi için oldukça uygundur.

Tata Vista rahatlık ve iç konforuyla insanları sevindirmektedir. Klima iklimlendirme özelliği sayesinde yaz aylarında daha serin araç kullanma rahatlığını sunacaktır. Ayrıca direksiyonda kumadan sisteminin olması modern araç seviyesine kendini yükseltmektedir. Yol bilgisayarı ve hava yastıklarıyla beraber de oldukça ilgi görmektedir. Yıllık vergisi “537 TL” olmaktadır. Fiyatı ise ; 36,480 TL olarak satışları devam etmektedir.

tatavista.jpgtata vista fiyatı

 

Bir önceki araba yazımızda Yeni Jeep Cherokee Modeli isimli yazımızda 2014 Jeep Cherekoee, Jeep Cherekoee Fiyatı ve Yeni Jeep Cherekoee Modeli gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins