Yeni Suzuki SX4 S-Cross Modeli

Suzuki-SX4-S-Cross-2

Suzuki-SX4-S-Cross-2

Suzuki araba üretiminde dünya lideri olmaya devam etmektedir. Yeni özellikleri, hız alanında en güncel modelleri ve modern şekilde dizayn tasarımıyla araba sevenler tarafından çok sevilmektedir. Suzuki SX4 S-Cross Modeli mükemmel dizaynı ve muhteşem özellikleriyle yaz ayında seçilmesi gerekene araçlardandır. Kullanım rahatlığı, daha hoş konforu ve uzun yollarda seri şekilde hareket  edilmesiyle bu araca bayılacaksınız. Renk seçeneklerinden de istediğinizi seçme avantajınız da bulunmaktaır.

Yeni Suzuki SX4 S-Cross Modelinde konfor ve daha iyi özellikler kendini çok iyi göstermektedir. “120 HP” beygir gücü bu küçük araç için yeterli durmaktadır. Maksimum hız seviyesi olarak 180 km olarak ayarlanması da, aracın donanım açısından mükemmel oluşunu göstermektedir. 5.4 lt Şehir içi yakıt tüketimi ve 3.8 lt şehir dışı tüketimi cazip durmaktadır. Özellik ve donanım olarak böylesine iyi özellikleri sunması aracın kapasite yönünden diğer modellere göre lider olduğu açıkça ortaya çıkmaktadır. ABS fren sistemlerinin en modern şekilde özellikleri araçta yer almaktadır. Hava yastıkları kaza anında sizin güvenliğiniz için hemen devreye girmektedir. Hız sabitleme sistemiyle uzun yollarda radara girme tehlikesini ortadan kaldıracaktır.

Suzuki SX4 S-Cross Modeli en yeni konforu sunacak olan özellikleri ve araç içindeki dizaynıyla beraber insanları mutlu etmektedir. Aracın tavan kısmı açılan cam özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde yaz aylarında sıcaklardan bunalmayacak ve araca spor bir şekil kazandıracaktır. Diğer özelliklerini keşfetmek için bu aracı almanız gerekmektedir. FİYATI: 61,980 TL

 

suzukisx4s-cross-jpg

suzukisx4s-cross-jpg

suzukisx4s-cross-jpg

 

suzukisx4-cross

suzukisx4-cross

Bir önceki araba yazımızda Yeni Toyota RAV4 Model Özellikler isimli yazımızda 2014 Toyota RAV4 Model Özellikleri, Toyota Modelleri ve Toyota RAV4 Modeli gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir