Yeni Skoda Superb Bayilerde Satışa Sunuldu

Skoda markasının en yeni modeli olan Superb, ülkemizde bayilerde satışa sunulmuştur. Otomobil tutkunları tarafından büyük bir merakla beklenilen Skoda Superb modeli nihayet ülkemizde satışa sunuldu. Lüks segmentte yer alan araç hem iç hem de dış tasarımıyla ilk bakışta kendine hayran bırakmayı başarıyor. Tasarım konusunun yanı sıra teknik olarak da aracın ayrıntılarına baktıkça Skoda Superb’nin rakipleri karşısında oldukça ön planda yer aldığı görülmektedir.

Volkswagen Passat modeliyle büyük benzerlikler taşıyan Skoda Superb modelinin tüm donanım paketlerinde ve motor seçeneklerinde yüksek konfor sunulmaktadır. Ayrıca aracın hemen her donanım paketinde güvenliğe ciddi önem verildiği de dikkatlerden kaçmıyor. Şuan için Skoda Superb modeli ülkemizde sadece 1.4 litre hacmindeki benzinli motoruyla 1.6 litre  hacmindeki dizel motor seçeneği satışa sunulmaktadır.

Yeni Skoda Superb 1.6 Dizel Style Fiyatı

Yeni Skoda Superb modelinin en çok ilgi görmesi beklenilen 1.6 litrelik dizel modeli Style donanım paketi ve manuel şanzıman sistemiyle ülkemizde 93 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

yeni skoda superb hangi bayilerde

Bir önceki araba yazımızda Honda Civic 1.6 Dizel Sedan Türkiye'de Üretilecek isimli yazımızda 2016 honda civic 1.6 dizel sedan, yeni honda civic 1.6 dizel ve yeni honda civic fiyat listesi gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.