Yeni Seat Ibiza SC Fiyat ve Özellikleri

SEAT-Ibiza-SC Seat araba markası olarak bu piyasa da son zamanlarda daha büyük ataklar yapmayı başarmış ve yeni modellerle beraber kullanıcılarına konforlu araç kullanma zevki yaşatmaktadır. Bu sezon ise yeni tasarımları ve model olarak farkını fazlasıyla ortaya koyan modelleri üretmesiyle beraber harikalar yaşatmaktadır. Seat Ibiza SC modeli, konfor ve sürüş keyfini doyasıya yaşamanız için tasarlanan iç dizaynıyla da çok konuşulmaktadır. Hem tasarım, hem de araç içi konfor özellikleri bakımından modern bir araç sizlerle buluşmaktadır.

Yeni Seat Ibiza SC özelliklerinin yanı sıra fiyatıyla da çok caziptir. 105 HP Beygir gücü ve “7 İleri Vites” özelliğiyle beraber ne kadar güçlü olduğunu göstermektedir. En zorlu yollarda bile durmadan araç kullanma rahatlığını özgürce yaşamış olacaksınız. 7.0 LT Şehir içi tüketimi ve 4.4 LT şehir dışı tüketimiyle beraber son zamanların kalite açısından aranan özelliklerde modelidir. Yıllık vergisi ” 537 TL” olarak bu açıdan da fazla cebinize zarar vermektedir. Kazalar açısından güvenliğinizi en üst seviyede tutan bu araçta, hava yastığı olarak fazlasıyla hava yastığı özelliği hemen göze çarpmaktadır.

  Seat Ibiza modelinde, Yol bilgisayarı, klima iklimlendirme gibi uzun yollar için ideal olan bütün özellikler mevcut durumdadır. Her türlü konforu ve rahat araç kullanma özelliklerini bünyesinde toplayan bu aracın Fiyatı ise; ” 46.500 TL” olarak cazip durmaktadır. 190 km maksimum hıza çıkabilme özelliği de hızlı araç kullananlar açısından oldukça iyi bir durumdadır.

SEAT Ibiza SC FiyatıSeat-Ibıza- Özellikleri

Bir önceki araba yazımızda Yeni Isuzu D-Max Model Fiyatı isimli yazımızda 2014 Yeni Isuzu D-Max Modeli, Isuzu D-Max Model Özellikleri ve Yeni Isuzu D-Max Model Fiyatı gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.