Yeni Seat Ibiza İncelemesi

Yeni Seat Ibiza İncelemesi

İspanyol otomobil üreticisinin Ibiza modeli üzerinde tasarımsal olarak değişiklikler yaptığı görülüyor. Dış tasarımda yapılan değişikliklerin arabayı daha iyi bir hale getirmek için yapıldığı belirtilmektedir. Özellikle bu tasarımın performans açısından oldukça başarılı sonuçlar ortaya koyulduğu iddia edilmektedir. Dış tasarımda kullanılan dinamik hatlardan da bu durum rahatlıkla anlaşılabiliyor.

2014 Yeni Ibiza modeli iç mekanında da önceki modeline göre daha lüks bir hale getirildiği görülüyor. Ayrıca hem iç hem de dış mekanda tercih edilebilecek renkler enerjik renklerden seçilmiş. İç mekanda yeni tasarım direksiyon, eğlence sistemi ve pratik kullanım alanları son derece rahat yolculuklar sunmaktadır. Araçta bulunan yol bilgisayarı, otomatik klima, eğlence sistemi, yokuş kalkış desteği, elektronik direksiyon ve daha birçok teknolojik donanım bulunmaktadır.

Ülkemizde satışa sunulan Ibiza modeli için hem benzinli hem de dizel seçenekler bulunuyor. Benzinli motorların da 1.4 ve 1.2 litre olmak üzere iki farklı versiyonu karşımıza çıkıyor. Bu motorlar sırasıyla 85 hp ve 105 hp güç üretebilmektedir. Ayrıca 1.2 litre hacmindeki güç sisteminde otomatik şanzıman sistemi bulunmaktadır. 2014 Seat Ibiza dizel güç üniteleri 1.6 litre hacminde olup hem manuel hem de otomatik şanzıman sistemi tercihleri vardır. Ayrıca bu motorlar 90 hp gücündedir.

Yeni Seat Ibiza fiyatları 37.200 TL’den başlayıp 56.600 TL değerine kadar çıkabilmektedir.
2014 model ibiza fiyatları

Bir önceki araba yazımızda Renault Clio Fiyatları ve Ekim Ayı Fırsatı isimli yazımızda 2015 Yeni Clio fiyatları, Renault faizsiz kredi ve Renault kampanyası gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins