Yeni Seat Alhambra Fiyatı ve İncelemesi

İlk olarak Cenevre Otomobil Fuarı’nda otomobil severlerin beğenisine sunulan Yeni Seat Alhambra modeli hakkında Seat tarafından geçtiğimiz günlerde ayrıntılı bilgiler verilmeye başlandı. Bunun haricinde Alhambra modeliyle ilgili detaylı fotoğraflan paylaşılmasıyla modelle ilgili tüm ayrıntılar da ortaya çıkmış oldu.

Dış tasarımına baktığımızda bir önceki modele göre yeni Alhambra’nın çok daha modern çizgilere sahip olduğunu görebiliyoruz. İç mekanda ise yolcuların daha konforlu hale gelebilmesi için yeni multi medya sisteminin kullanılmış olduğu ve güvenlik açısından sürüş destek sistemlerinin sunulmuş olması dikkatleri çekiyor.

En büyük değişikliğin ise güç ünitesinde yapıldığı belirtilmekte olup yakıt tüketiminde büyük bir düşüşün sağlandığının altı çizilmektedir. Güncellenen motorlarla birlikte bir önceki modelin yakıt tüketiminden yüzde 15 oranında daha düşük bir değere ulaşılabildiği belirtilmektedir.

Yeni Seat Alhambra Motor Seçenekleri

1.4 TSI 150 HP
2.0 TSI 220 HP
2.0 dizel 115 hp / 150 hp / 184 hp

Yeni Seat Alhambra modelinin fiyatı net olarak bilinmese de bir önceki modelin fiyatına yakın olacağı düşünülüyor. Mevcut olarak satışta olan Seat Alhambra 1.4 TSI DSG modelinin satış fiyatı 108 bin TL’dir.

2016 seat alhambra fiyatları

Bir önceki araba yazımızda Toyota Yakıt Kampanyası Temmuz 2015 isimli yazımızda 2015 toyota kampanyaları, toyota temmuz kampanyası ve toyota yakıt hediyesi gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins