Yeni Seat Alhambra Fiyatı Açıklandı

Seat’ın geniş aile modeli olan Alhambra geçirdiği makyaj operasyonundan sonra tekrar ülkemizde satışa sunuldu. İspanyol markanın en çok dikkat çeken ve genel olarak da geniş aileler tarafından tercih edilen aracın yeni tasarımına baktığımızda daha kararlı bir duruşun ortaya çıktığını görüyoruz.

2015 seat alhambra bagajı

Tek motor ve tek donanım seçeneğiyle ülkemizde satışa sunulan modelin kalbinde 1.4 litre hacminde TSI motor görev almakta olup 150 hp güçle birlikte 250 Nm tork üretmektedir.

Son derece güçlü bir motora sahip olan model 0’dan 100 kilometreye 9.9 saniye gibi kısa bir sürede çıkabiliyor. Araçta güç aktarımı 6 ileri DSG şanzımanla sağlanmakta olup maksimum 198 kilometreye kadar çıkabiliyor.

2015 seat alhambra iç mekanı

Start Stop desteği de sunulan Alhambra modelinde ortalama yakıt tüketimi 6.7 litre olarak belirtilirken aracın şehir içinde 8.1 litre, şehir dışında ise 5.9 litre yaktığı görülüyor.

Motor ve donanım seçeneği bulunmayan Seat Alhambra modelinin ülkemiz satış fiyatı ise 112 bin TL olarak belirtilmiştir.

Araçta standart olarak Style donanım paketi sunuluyor olup oldukça zengin bir paket olduğu dikkatlerden kaçmamaktadır.

2016 model seat alhambra fiyat listesi

 

Bir önceki araba yazımızda Yeni Peugeot 208 Fiyatı ve Ağustos Kampanyası isimli yazımızda 2015 peugeot 208, yeni peugeot 208 fiyatı ve yeni peugeot 208 kampanya gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins