Yeni Renault Megane Frankfurt Tanıtımı ve Teknik İncelemesi

2016 Renault Megane Tasarımı

2016 Renault Megane Tasarımı

Büyük bir merakla beklenen Frankfurt Otomobil Fuarı’na start verilmesiyle birlikte yepyeni otomobil modelleri de ortaya çıkmaya başladı. Fransız otomobil üreticisi Renault’un fuar öncesinde yeni modellerini ortaya çıkardığı biliniyor.

Fuar öncesi ortaya çıkan yeni modellerin tüm ayrıntılarını gün yüzüne çıkaran markanın en dikkat çekici modelleri arasında Renault Megane alıyor.

Markanın efsane araçlarından olan Megane yeni modelinde ilk olarak tasarım detayları dikkatleri çekiyor. Dinamik hatları ve sağlam omuz yapısıyla güvenilirliğini ortaya koyan Renanult Megane modelinin iç mekan tasarımına baktığımızda da son derece zarif bir görünüme sahip olduğu görülmektedir.

2016 Renault Megane İç Mekanı

2016 Renault Megane İç Mekanı

Yeni Renault Megane Motor Seçenekleri

Tasarımı kadar zengin motor seçenekleriyle de dikkatleri çeken Renault Megane modelinin hem dizel hem de benzinli motor seçenekleriyle karşımıza çıkacağı belirtiliyor.

  • 1.5 Energy dCi 90 HP
  • 1.5 Energy dCi 110 HP
  • 1.6 Energy dCi 130 HP
  • 1.2 Energy TCe 100 HP
  • 1.2 Energy TCe 130 HP

Dizel ve benzinli motorların yanı sıra 2017 yılı itibariyle hibrit teknolojisine sahip Renault Megane modelinin de satışa sunulacağı belirtiliyor.

2016 Renault Megane Ön ve Arka Tasarımı

2016 Renault Megane Ön ve Arka Tasarımı

Bir önceki araba yazımızda 2015 Frankfurt Otomobil Fuarı'nda Tanıtılacak Modeller isimli yazımızda 2016 Model Araçlar, En Yeni Arabalar ve Frankfurt Fuar gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins