Yeni Renault Espace Geliyor

Yeni Renault Espace Geliyor

Paris otomobil fuarında tanıtımı yapılacak olan yeni Reno Escape modelinin ülkemizde oldukça rekabetçi bir araç olacağı tahmin ediliyor. Özellikle aracın motor özelliklerine bakıldığında bu durum çok açık ve net bir şekilde görülmektedir.

Araç her ne kadar MPV olarak kabul edilse de crossover görüntüsüyle de dikkatleri çekmektedir. Aracın hem iç hem de dış tasarım konusunda oldukça iddialı olduğu görülmektedir. Özellikle iç tasarımda sürücü odaklı bir tasarımın kullanılmasıyla araca pratiklik kazandırılmıştır. Ayrıca dikkatleri çeken bir diğer özellik ise müşterilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre 5 ve 7 kişilik iki farklı koltuk seçeneğinin sunulmasıdır.

Yeni Escape 1.6 litrelik motor hacmiyle ülkemizde büyük bir avantaj sağlamaktadır. Bilindiği üzere vergi yüksekliğinden dolayı ülkemizde ağırlıklı olarak 1.6 motor seçeneği tercih edilmektedir. için 130 ve 160 hp gücündeki iki farklı dizel motorun sunulması beklenilmektedir. Dış ve iç tasarımı, donanım özellikleri, büyüklüğü ve ekonomik motor seçenekleriyle ülkemizde yüksek satış rakamlarına çıkması beklenilen modelin henüz satış fiyatı hakkında her hangi bir bilgi bulunmamaktadır.

yeni escape 1.6 ne zaman çıkacak

Bir önceki araba yazımızda Yeni Toyota Yaris Fiyatları isimli yazımızda yeni Toyota Yaris modeli, Yeni Yaris 1.0 fiyatı ve Yeni Yaris 1.4 dizel fiyatı gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • renault espace 2016
Pin It

3 thoughts on “Yeni Renault Espace Geliyor

  1. Türkiyede ne zaman satışa sunuluyor
    Dizel otomatik ve 4×4 özellikleri var mi
    Ful donanımlı F iyatı ortalama nekadar
    Honda crv otomatik 4×4 almayi düşünüyorum.

  2. Dostum ben tam 35 yıllık renault kullanıcısıyım fakat enkısa zamanda istemiyerek bırakacağim çünki resmem müşterisiyle dalga geçiyor getirmelerini söyledikleri espace’i getirmiyorlar aslında tek gövdeliler sınıfının ilk mucidi renaulttur nedense ketum bir anlayışa sahipler.Honda cr-v ile Nissan x trailer 1.6 motora sahipler honda 160 hp lik , x trailer’ise 130 hp lik honda 9 ileri otomatik sabit sunruflu 5 kişilik,x trailer, 7 ileri cift sunruflu öndeki açılabilir özellikli vede 7 kişilik honda getirdiği yeni versiyonunun 3-4 özelliğini hemen çalmış vede getirmiyecekmiş oysa nissan,da o özellikler standart olarak var fiyatlarida her ikisininkide aynı 14 Eylül 2015 itibariyle anahtar teslim fiyatları 150.000TL.dir.Karar senin hoşcakol.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir