Yeni Renault Espace Geliyor

Yeni Renault Espace Geliyor

Paris otomobil fuarında tanıtımı yapılacak olan yeni Reno Escape modelinin ülkemizde oldukça rekabetçi bir araç olacağı tahmin ediliyor. Özellikle aracın motor özelliklerine bakıldığında bu durum çok açık ve net bir şekilde görülmektedir.

Araç her ne kadar MPV olarak kabul edilse de crossover görüntüsüyle de dikkatleri çekmektedir. Aracın hem iç hem de dış tasarım konusunda oldukça iddialı olduğu görülmektedir. Özellikle iç tasarımda sürücü odaklı bir tasarımın kullanılmasıyla araca pratiklik kazandırılmıştır. Ayrıca dikkatleri çeken bir diğer özellik ise müşterilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre 5 ve 7 kişilik iki farklı koltuk seçeneğinin sunulmasıdır.

Yeni Escape 1.6 litrelik motor hacmiyle ülkemizde büyük bir avantaj sağlamaktadır. Bilindiği üzere vergi yüksekliğinden dolayı ülkemizde ağırlıklı olarak 1.6 motor seçeneği tercih edilmektedir. 2015 model Renault Escape için 130 ve 160 hp gücündeki iki farklı dizel motorun sunulması beklenilmektedir. Dış ve iç tasarımı, donanım özellikleri, büyüklüğü ve ekonomik motor seçenekleriyle ülkemizde yüksek satış rakamlarına çıkması beklenilen modelin henüz satış fiyatı hakkında her hangi bir bilgi bulunmamaktadır.

yeni escape 1.6 ne zaman çıkacak

Bir önceki araba yazımızda Yeni Toyota Yaris Fiyatları isimli yazımızda yeni Toyota Yaris modeli, Yeni Yaris 1.0 fiyatı ve Yeni Yaris 1.4 dizel fiyatı gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • renault espace 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.