Yeni Peugeot 208 Fiyatı ve Ağustos Kampanyası

Yenilenen kasa tasarımı ve düşük yakıt tüketimi değerleriyle tüm dikkatleri üzerine toplayan Peugeot 208 modeli ülkemizde satışa sunuldu. Satışa yeni sunulan model beraberinde bir kampanya da başlatılmış oldu.

Ağustos ayınca tüm Peugeot yetkili satış merkezlerinde geçerli olacak kampanya kapsamında Peugeot 208 modeline sahip olmak isteyenlere oldukça büyük ödeme kolaylığı sağlanıyor.

yeni peugeot 208 gt line

 

606 TL Taksitle Peugeot 208 Sahibi Olma Fırsatı

Ağustos kampanyası kapsamında Peugeot 208 modelinin satış fiyatının yarısının peşin olarak ödenmesi durumunda Peugeot tarafından müşterilere kalan yarısını taksitle ödeme fırsatı sunuluyor. Ödeme planına göre değişiklik gösteren taksit tutarları ise 606 TL’den başlamaktadır.

Yüksek performans değerlerine sahip küçük hacimli motorların kullanıldığı araçta start&stop başta olmak üzere birçok teknolojik donanım yer alıyor. PureTech teknolojisiyle donatılmış Peugeot 208 motorlarında performansın maksimum seviyede yakıt tüketiminin ise minimum seviyede tutulduğu gözden kaçmıyor.

yeni peugeot 208 modeli

 

Yeni Peugeot 208 Satış Fiyatı

Araç sahip olduğu teknolojilerin yanı sıra oldukça ekonomik bir satış fiyatıyla ülkemiz pazarına giriş yaptı. Yeni Peugeot 208 modeli ülkemizde 41 bin 450 TL’den başlayan fiyatlara satışa sunuldu.

yeni 2015 peugeot 208 iç mekanı

 

Bir önceki araba yazımızda 2015 Fiat Punto 1.2 Popstar Fiyatı ve İncelemesi isimli yazımızda 2015 fiat punto 1.2 benzinli, 2015 fiat punto yakıtı ve 2015 fiat punto yorumları gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins