Yeni Passat 1.4 Fiyat Listesi

Volkswagen markasının efsanevi modelleri arasında yer alan Passat uzun yıllardan beri üretilmektedir. Yeni Passat modelinin manuel benzinli versiyonlarına ek olarak otomatik şanzıman seçenekleri de getirilerek satışa sunuldu.

1.4 litrelik hacmiyle Yeni Passat TSI BMT 7 ileri DSG şanzımanı ve 125 HP gücüyle 84.100 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur. Aynı modelin 150 hp güç üreten versiyonunu fiyatı ise 102.900 TL’dir.

84.100 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabilen Passat modelinin Highline, Comfortline ve Trendline donanım paketleri bulunmaktadır. 150 hp güce sahip olan versiyonunun sahip olduğu donanım paketleri ise Highline ve Comfortline olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yeni Passat 1.4 Yakıt Tüketim Değerleri

125 hp güç üreten motora sahip olan Passat ortalama 100 kilometrede 5.1 litre yakıt tüketmektedir. Diğer versiyonunun değerlerine baktığımızda ise yakıt tüketiminin ortalama 5.1 litre olduğu görülmektedir.

Gelişmiş motor teknolojilerini bünyesinde bulunduran Volkswagen Passat modelinin 150 hp versiyonunda ACT ve BlueMotion teknolojisi yer almaktadır. Bu sayede silindir kontrolü sağlanarak yakıt tüketimi minimum seviyelere düşürülmektedir.

Der neue Volkswagen Passat und Passat Variant 2015 yeni passat fiyatları

Bir önceki araba yazımızda 2015 Ford Nisan Kampanyaları isimli yazımızda ford araç kredisi, ford kuga fiyatı ve ford nisan kampanyası gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins