Yeni Opel Mokka Dizel Otomatik Fiyatı

Opel tutkunlarının uzun süreden beri beklediği Mokka modelinin dizel ve otomatik versiyonu ülkemizde satışa sunuldu. Yeni versiyonla Opel ülkemizdeki satışlarını 5 katına çıkarmayı planlamaktadır.

Yeni Mokka modelinde yer alan 1.6 CDTI motor teknolojisi segmentinin en güçlü dizeli olarak bilinmektedir. Şirket tarafından yapılan açıklamalarda 1.6 CDTI motorunun önümüzdeki dönemlerde Astra ve Insignia modellerinde de kullanılacağı belirtilmektedir.

Bunun yanı sıra Opel dizel ve otomatik kombinasyonunun diğer modellerde de kullanılarak pazar payındaki oranın artırılması amaçlanmaktadır. 1.6 litre motorun performansı dizelin ekonomikliğiyle birleştirilmekte ve otomatik şanzıman sistemiyle birlikle sunularak benzersiz bir sürüş deneyimi sunulmaktadır.

Opel Mokka yeni motor ve şanzıman seçeneğiyle 136 beygir güç üretmekte ve 320 Nm tork sağlamaktadır. Fabrika verilerinde aracın 100 kilometrede ortalama 4.3 litre yakıt tüketilmesi de dikkat çeken bir diğer noktadır. Araç yakıt tüketiminde son derece cimri davrandığı gibi performans konusunda da son derece cömert bir davranış sergilemektedir.

Aracın ülkemizdeki satış fiyatı 81.000 TL’den başlamaktadır. Aracın donanım paketlerine göre fiyat yükselebilmektedir. Modelin ülkemizde büyük bir ilgi görmesi bekleniyor.

2015 opel mokka dizel dsg opel suv modelleri

Bir önceki araba yazımızda Yeni Golf R400 Üretilecek isimli yazımızda 2016 golf r400, golf r400 modeli ve yeni golf modelleri gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir