Yeni Opel Mokka 1.4 İncelemesi

Yeni Opel Mokka 1.4 İncelemesi

Bir önceki modelindeki gibi tasarımsal olarak dikkat çekmeyi sürdüren yeni Mokka’nın yeni modelinde çekici ve sportif hatlar büyük bir ilgi görmektedir. Ayrıca aracın çeşitli bölgelerinde kullanılan krom ayrıntılar da araca ayrı bir hava katmış. Mokka’da kullanılan siyah plastik detaylar sayesinde ise aracın arazi özelliğinin bir adım daha ön plana çıkartıldığı görülmektedir.

Mokka iç mekanda ailesindeki diğer modellerle büyük bir benzerlik taşımaktadır. Malzeme kalitesinin ise oldukça yüksek olduğu rahatlıkla söylenebilir. Dış tasarımda kullanılan krom ayrıntıların iç mekanda da krom çıtalar şeklinde kullanılması modern bir görünüm oluşturmuş. 2014 Yeni Mokka 1.4 modelinde kullanım açısından pratikliğe önem verilmiştir. Direksiyon üzerinden birçok sistemin kontrol edilebilmesi pratikliği açıkça göstermektedir.

Yeni Mokka 1.4 turbo güç ünitesiyle 140 hp güç üretebilmektedir. Araçta 6 ileri otomatik şanzıman sistemiyle güç aktarımı sağlanıyor. Yeni Mokka yakıt tüketimi konusunda ise ortalama olarak 6,8 litreyle karşımıza çıkıyor. Yapılan normal testlerde ise aracın ortalama 7,9 litre civarında yaktığı görülmüştür. Yol tutuş ve güvenlik konularında oldukça başarılı sonuçlar ortaya koyan aracı herkes rahatlıkla tercih edebilir.

yeni opel mokka 1.4 fiyatı

Bir önceki araba yazımızda Volvo V60 Cross Country İncelemesi isimli yazımızda V40 Cross Country, Volvo V60 Cross Country 2.0 ve Yeni Cross Country V60 gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins