Yeni Opel Corsa 3 Kapı İncelemesi

Yeni Opel Corsa 3 Kapı İncelemesi

Spor tasarımı, küçük boyutlarıyla birçok otomobil tutkununun dikkatini çekmeyi başarmış olan Opel Corsa 3 kapılı modeli sahip olduğu özelliklerle şaşırtmaya devam ediyor. Araç oldukça küçük boyutlara sahip olmasına rağmen spor bir araba için son derece yeterli olarak görülmektedir. Ayrıca modelin 3 kapılı olması da iç mekandaki hacmi büyütmektedir. Sportif ve bir o kadar da hırçın görüntüsünün altında yüksek performanslı güç ünitesi bulunmaktadır.

Opel Corsa 1.6 turbo güç ünitesiyle 192 hp değerinde güç üretmektedir. Üretilen güç 6 ileri manuel şanzıman sistemiyle aktarılmaktadır. Corsa motorunda ECOTEC adı verilen teknoloji kullanılmaktadır. Bu motorun CO2 salınım değerinin 172 gr olduğu görülüyor. Ayrıca Yeni Corsa 1.6 yakıt tüketimi olarak ortalama 7.3 litre yakmaktadır. Elde edilen performansa göre tüketilen yakıt son derece normaldir.

Aracın hem iç hem de dış tasarımı için farklı renk ve döşeme seçenekleri bulunuyor. Bu sayede herkes istediği renk ve döşemeyi rahatlıkla seçebilir. Modelde isteğe bağlı olarak alaşımlı jantlar da sunuluyor. Fakat isteğe göre yapılan değişiklikler için ekstra ücret talep edilebilmektedir. Yeni 3 kapılı Corsa fiyatları 67.895 TL’den başlamaktadır.

2015 model 3 kapılı opel corsa

Bir önceki araba yazımızda Toyota RAV4 İncelemesi isimli yazımızda 2014 model Toyota RAV4, Toyota yeni RAV4 fiyatı ve Yeni RAV4 yakıt tüketim gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins