Yeni Opel Cascada Model ve Fiyatı

yeni-opel-cascada-jpgOpel dünya markası olması beraberinde, her sezon yeni modeller ve özellik olarak araçlarda yüksek konforu getiren bir markada olmaktadır. Yeni Opel Cascada bu yılın modern araçlarından olma özelliğiyle beraber birçok farklı tasarımı da beraberinde getirmektedir. “170 HP” beygir gücüyle beraber kalkış sırasında çabukluk göstermesi de araçta dikkat çeken özellikler arasındadır. Spor tipi ve üstü açık olması da ne kadar etkili bir araç olduğunu fazlasıyla kanıtlamakta.

Opel Cascada Modeli spor markayı sevenler için dizayn ve tasarım açısından gerçekten hoş bir model olarak üretilmiştir. “217 KM” maksimum hız özelliği de sabit hızın ne kadar büyüleyici bir şekilde hazırlandığını gösterir. Hız yapmayı sevenler için özel biçimde üretilen bu marka aracın konfor ve iç tasarımı da bir hayli güzel hazırlanmıştır. Şehir içinde “9.3 lt” benzin tüketimi ve şehir dışında ise “5.9 lt” tüketimle beraber iyi bir kalite demektir. Şehir içinde elbette durup kalkmalar da mazot yönünde sıkın yaratır. 859 TL yıllık vergisinin olması da, aracın iyi biçimde hazırlandığını vurgulamaktadır. Yakıt  türü ise Benzin olduğundan, çok daha fazla hız yapmanızı ve uzun yollar da sağlamlığı getirmektedir.

Opel Casca da Fiyat olarak da kaliteli araç ve yüksek özelliklere sahip olduğundan dolayı biraz pahalıdır. “122.780 TL” fiyatı bazıları için çok uygunken, bazıları istese de bu aracı alamayabilir. “ABS” Fren sistemlerinin gereken bütün özellikleri ve yol bilgisayarı sayesinde zorlu yollarda bulucu faktörü sizleri sevindirmektedir.

2014-Opel-Cascada-Rear-EndOpel_Cascada_modeli_jpg

Bir önceki araba yazımızda 2014 Hyundai Santa Fe Modeli isimli yazımızda 2014 Hyundai Santa Fe Modeli, Hyundai Santa Fe Fiyatı ve Yen Hyundai Santa Fe gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.