Yeni Opel Astra Tourer Modeli

Opel Astra- Tourer Opel Astra araba markası olarak kendini geliştiren ve son yıllar da daha modern araçları üretime sokarak sevenlerini arttıran bir marka durumundadır. Araçlarda teknik özellik ve kapasite olarak yüksek performansta olan modelleri kendini göstermektedir. Bu sayede, Opel markasının araçları dünya çapında Lider olmayı da her zaman hak etmektedir. Bu yılda sevenlerini memnun eden ve araçlarında kaliteyi çok daha fazla yansıtan Opel modelleri görülmeye değerdir.

Yeni Opel Astra Tourer Modeli dış görünümü ve bir birinden fazla özelliğiyle beraber modern araç havasının daha da ötesine geçmeyi başarmıştır. 140 HP Beygir gücüyle beraber aracın motor gücü oldukça geniş bir performansa sahiptir. 198 Km’ye kadar hızı çıkabilen ve bu sayede gerçekten düz yollarda istediğiniz hıza ulaşması bakımından diğer modellerden katça daha üstündür. Şehir içinde “9.1 lt” tüketmesi ve şehir dışında ise 5.4 lt tüketim göstermektedir. Aracın dış dizaynı görenleri büyülemekte ve araca gerçekten iyi bir kalite sunmaktadır.

Opel Astra Tourer güvenlik açısından yolculuk sırasında sizin için bütün güvenlik önlemlerini araç içinde almıştır. Hava yastıkları ve ABS Fren sistemlerinin bastığınız zaman ani duruşları yapabilen özellikleri ayrıca sağlanmıştır. Park Sensörü, Yol Bilgisayarı gibi donanımlar da aracı keyifli bir hale getirmektedir. Direksiyon için yapılan özel donanımlı özellikler ve yol tutuş kapasitesiyle beraber sizlere özel avantajları sunar. 71.540 TL fiyatı da bu araç için uygun olmaktadır.

Opel Astra- Tourer- Fiyatı

Opel Astra- Tourer- Fiyatı

Opel Astra- Tourer

Opel-Astra-Tourer-Modeli

Opel-Astra-Tourer-Modeli

Bir önceki araba yazımızda Yeni Suzuki SX4 S-Cross Modeli isimli yazımızda 2014 Suzuki SX4 S-Cross Modeli ve Suzuki SX4 S-Cross Fiyatı gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins