Yeni Nissan Note Modeli ve Fiyatı

https://araba10.com/wp-content/uploads/2014/08/Nissan-Note.jpgNissan araba markası olarak dünya çapında araçlar üretmektedir. Bu özelliğiyle beraber sağlam modeller ve özellik olarak daha güzel biçimde donanımlar kendini göstermektedir. Nissan Note yeni dizaynı ve özellikleriyle beraber tüm zamanların donanım olarak özel bir araç modeli durumundadır. Araç küçük boyutta olduğu için, yoğun trafik olan yerlerde ani kaçış özellikler ve durup kalkmalar da seri olması güzel bir durumdur. 80 HP beygir gücü az gözükse de, bu araç hız bakımından lider durumdadır.

Yeni Nissan Note Modeli özellik bakımından diğer araç modellerine göre hoş dizaynı hemen dikkatleri üzerine çekmektedir. 170 Km hıza kadar çıkabilen ve uzun yollarda bu hızı zorlayan modelde, sürüş rahatlığını en iyi biçimde yaşamış olacaksınız. Araç içi konfor ve döşeme  sistemleri de sizin için özel tasarlanmıştır. Şehir içi 5.9 Yakıt tüketimi ve şehir dışı 4.0 lt tüketimiyle beraber yakıtın özellikleri fazlasıyla artmaktadır. Bu sayede bazı zamanlarda yakıttan tasarruf etmenin en ideal yöntemini bulmuş olacaksınız. Güvenliğiniz için aracın şoför bölümü ve diğer yolcu koltuklarında Hava yastıkları hemen sizin can güvenliğiniz için aktif durumda beklemektedir.

Nissan Note her türlü ihtiyaçlarınızı karşılamanın yanında, Aile arabası olması yönünden de bir hayli sevilmektedir. Yol bilgisayarı ve Klima gibi güçlü bir özelliğin araçta yer alması daha fazla konforu taşımaktadır. Araç içindeyken oldukça rahat edecek ve bu sayede kendinizi bambaşka bir biçimde göreceksiniz. FİYATI: 46.990 TL

 

https://araba10.com/wp-content/uploads/2014/08/nissan_note_Fiyatı.jpg

https://araba10.com/wp-content/uploads/2014/08/nissan_note_Fiyatı.jpg

 

https://araba10.com/wp-content/uploads/2014/08/yeni-nissan-note.jpg

https://araba10.com/wp-content/uploads/2014/08/yeni-nissan-note.jpg

https://araba10.com/wp-content/uploads/2014/08/Nissan-Note.jpg

Bir önceki araba yazımızda Yeni Opel Astra Tourer Modeli isimli yazımızda 2014 Opel Astra Tourer Modeli ve Yeni Opel Astra Tourer Fiyatı gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins