Yeni Nissan Juke Tasarımı

Yeni Nissan Juke Tasarımı

Modelin ilk çıktığı günden beri Nissan Juke modeli otomobil severler tarafından şirin bir tasarım olarak görülmektedir. Sıra dışı bir tasarıma sahip olan araç hakkında değişiklik haberleri gelmeye başladı ve paylaşılan fotoğraftan özellikle tasarımda köklü bir değişikliğin meydana geldiği çok açık ve net bir şekilde görülmektedir.

2014 Nissan Juke günümüze kadar olan ki süreçte toplamda 420 bin üzerinde bir satış rakamını elde etmeyi başardı. İnternet ortamında sızdırılan fotoğrafta her ne kadar da tasarımda büyük bir değişikliğin yapıldığı görülse de aracın son halinin eski modeliyle benzerlik taşıyacağı düşünülmektedir. Yeni tasarım olarak aktarılan fotoğrafta aracın çok daha keskin hatlara kavuştuğu dikkatlerden kaçmamaktadır. Ayrıca aracın ön tamponu da son derece iddialı bir görünüme sahiptir. Araç bu tasarımıyla önceki modeline göre daha dinamik ve güçlü görünmektedir. Aracın arazi yönünün bu tasarımda çok daha fazla öne çıkarıldığı görülmektedir.

Yeni Nissan Juke üretiminin yapılıp yapılmayacağı konusunda da her hangi bir net bilgi bulunmamaktadır. Yeni Nissan Juke özelliklerinin yakın bir zamanda netleşmesi bekleniyor.

2015 model nissan juk

 

Bir önceki araba yazımızda Fiat 600 İlk Bilgiler isimli yazımızda Yeni Fiat 600 modeli ve Yeni Fiat 600 motor seçenekleri gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.