Yeni Kia Soul Türkiye’de

Kia 2015 yılı itibariyle yepyeni modellerle birlikte lokomotif modellerini de makyajlayarak iddialı bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir. Ülkemizde son derece yüksek satış rakamlarına ulaşan marka yeni Soul modeliyle rakamları daha da yukarıya taşımayı hedeflemektedir.

Kia Soul modeli bir önceki modeline göre daha uzun ve geniş tasarımıyla karşımıza çıkıyor. Kendine özgü tarzı olan SUV modeli Soul’un iç mekanında ilk dikkatleri çeken nokta ön konsolda yer alan 4.3 inç büyüklüğündeki multi medya ekranıdır. Konsola ayrı bir hava katan ekran üzerinden hem multi medya kontrolü yapılabilmekte hem de geri dönüş kamerası bu ekran üzerinde açılmaktadır.

Birçok modelde opsiyonel olarak sunulan geri görüş kamerası gibi teknolojik donanımlar Soul modelinde standart olarak sunulmaktadır.

Yeni Kia Soul Donanım Özellikleri

– Lastik basınç izleme
– Yokuş kalkış desteği
– 4.3 inç multi medya ekranı
– Geri görüş kamerası
– Çift bölgeli klima
– Soğutmalı torpido
– Sürücü ve yolcu hava yastıkları

Yeni Kia Soul Türkiye Fiyatı

Aracın ülkemizdeki satış fiyatı 78.900 TL olarak belirlenmiştir. Bu fiyatın lansmana özel bir fiyat olduğunu da unutmamak gerekmektedir.

yeni kia soul fiyatı

Bir önceki araba yazımızda Otomobil Kullanmak Yasaklanacak isimli yazımızda google sürücüsüz araç ve sürücüsüz araçlar gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir