Yeni Jeep Renegade İlk İnceleme

Yeni Jeep Renegade İlk İnceleme

Ülkemizde görmeye çok da alışık olmadığımız Jeep markası yeni çıkaracağı model ile Türkiye pazarına hızlı bir giriş yapmak istemektedir. Modelin Jeep’in küçük SUV modelleri arasında yer aldığı dikkatlerden kaçmıyor. Bilindiği üzere ülkemizde hem yakıt fiyatları hem de araç vergileri oldukça yüksektir. Bu sebepten dolayı da ülkemizde faaliyet gösteren otomobil firmaları motor hacimlerinde küçültmelere gitmektedirler.

Ekim ayı sonu itibariyle ülkemizde görebileceğimiz Yeni Jeep Renegade modeli için ön satışlar başlatıldı. Araca sahip olmak isteyenlerin firmanın internet sitesi veya Facebook hesabı üzerinden rezervasyon yaptırmaları yeterli olmaktadır. Ayrıca bu satıştan faydalanan kişilere araçlarının iç ve dış mekan renk seçeneklerini seçme imkanı sunuluyor. Belirtilen kampanya sadece satışı yapılacak olan ilk 300 araç için geçerlidir.

2015 Jeep Renegade 1.6 ve 1.4 litrelik motor hacimleriyle iki farklı versiyonda sunulmaktadır. Aracın 1.4 litrelik hacme sahip modelinden 140 hp güç elde edilebilirken 1.6 litrelik modelinde ise 120 hp değerinde güç elde edilebiliyor. Bunun haricinde kişilerin özel istekleri doğrultusunda ise modelin 2.0 litrelik modeli de getirtilebilecektir. Jeep Renegade 1.4 fiyatları 75.250 TL’den başlamaktadır.

jeep renegade 1.6 fiyatları

Bir önceki araba yazımızda Yeni Opel Corsa 3 Kapı İncelemesi isimli yazımızda Opel Corsa 1.6 turbo, Yeni 3 kapılı Corsa fiyatları ve Yeni Corsa 1.6 yakıt tüketimi gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.