Yeni Jeep Cherokee Modeli

Yeni Jeep Cherekoee Modeli      İnsanlar artık model olarak güçlü ve aynı zamanda tarz araba modelleri istemektedir. Yeni Jeep Cherokee kullanıcılarının isteklerini tam anlamıyla karşılayarak, üstün bir model özelliğiyle piyasada yerini almıştır. Araçtan normal olarak özellik anlamında çok şey istendiği için, model olarak bu isteklerin hepsinden geçerli notu olan model yapısındadır. Öncelikle güç olarak baktığımız zaman, son zamanların diğer modellere oranla en güçlü özelliğe sahip modelidir. Beygir gücü ” 170 HP” olarak harika bir modeldir. Şanzıman tipi otomatik olarak ayarlanmıştır ve bu özelliği de kullanıcıları açısından rahatlık taşıyan bir özelliktir.

2014 Yeni Jeep Cherokee Modelinde maksimum hız olarak “192 km” yapabilmesiyle kullanıcıları tarafından taktir toplamaktadır. Jeep modelinde “9 ileri Vites” özelliği de ne kadar güçlü olduğunu kanıtlar derecededir. Bu sayede dik yokuş alanlarda, engelli yollar gibi yerlerde vitesi fazlalığıyla beraber rahat bir sürüş imkanı sizleri beklemektedir.

Yeni Jeep Cherekoee Modelinde özellikleri güç ve yüksek hızda iyi yol tutuş üzerine odaklı kurulmuştur. Hızla beraber kontrollü sürüş zevkini yaşayacağınız en rahat araç tipinden olmaktadır.”4624 mm” uzunluğu aileler için yeterli kapasitede ayarlanmıştır. Çok çabuk ve her türlü yolda ani hızlanmaları sayesinde kaliteli araç kullanmaya fazlasıyla müsait olan özelliktedir. Yaz aylarında tercihleriniz arasında kesinlikle olması gereken bir modeldir.

FİYAT: 185,200 TL

yeni jeep cherekoee

jeep fiyatı

Bir önceki araba yazımızda 2014 Dacia Sandero Fiyat ve Özellikleri isimli yazımızda 2014 Dacia Sandero Fiyat ve Özellikleri, Dacia Sandero Fiyatı ve Yeni Dacia Sandero gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir