Yeni Isuzu D-Max Model Fiyatı

Isuzu          Isuzu araba markasının ötesine geçen ve ürettiği yeni modellerle beraber piyasayı sallayan dünya markasıdır. Yeni Isuzu D-Max Modeli bu yaz insanlar tarafından oldukça sevilmiş ve kullanış bakımından diğer modellere göre daha fazla  seçilmektedir. Tasarımı ve arka bölümünün fazla uzun olmaması sayesinde araç modern özelliklere sahiptir. “2499 Silindir Hacmi” özelliği aracın bozuk yada engebeli yollarda ne kadar hızlı olduğunu göstermektedir. Araç içinde konforunuz bakımından  her şey düşünülmüş ve arazi alanlarında bu araç sayesinde daha kıvrak hareket etmeniz sağlanmaktadır.

“100 Beygir gücü” ve sabitleyici hız yapabilmesi sayesinde sizi bazı zorluklardan kurtarmış olacaktır. “1800 mm” geniş olması da aracın uzun yollarda güçlü bir yol almasında önemli faktörlerdir. Ayrıca en yeni tasarım ve konforla beraber büyük bir değişim demek olan bu model aracı yaz ayları için tercih etmeniz büyük bir avantaj olabilir. km başı tüketimi ” 37 krş” olarak yakmaktadır ve buda böylesine gücü yüksek olan bir araç için harikadır.

Yeni Isuzu D-Max Modeli Fiyatı olarak piyasalarda en güncel olan ve satışı giderek yükselen bir marka tasarımıdır. “71.000 TL” olan fiyatı da uygun olduğunuz gösterir. Özellikle arazilerde işi çok olanlar ve uzun yollarda daha güçlü bir araçla fark yaratmak isteyenlerin ilk sırada tercihlerini süsleyen modeldir. Yol bilgisayarı, ön aynaların otomatik kararma özelliği gibi faktörlerde insanları sevindirmektedir. Bu araç sayesinde yaz aylarında kendinize güzellik katarak, yeni tasarımı ve şıklık konusunda modern bir fark yaratan araç olmaktadır.

Isuzu d-maxIsuzu d-mac modeli

Bir önceki araba yazımızda 2014 Yeni Kia Rio HB ve Sedan Fiyat Listesi isimli yazımızda 2014 Model Kia Rio Fiyatları, Kia Rio Fiyat Listesi 2014 ve Yeni Kia Rio Fiyat Listesi gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins