Yeni Hyundai Tucson Türkiye Fiyatı ve Teknik İncelemesi

yeni hyundai tucson fiyatları

İstanbul Autoshow’un en dikkat çekici SUV modellerinden olan Hyundai Tucson için ülkemizde uygulanacak fiyat listesi belli oldu.

25 yıldan beri ülkemizde başarılı bir şekilde faaliyet gösteren otomotiv devi Hyundai markasının ülkemize yapmış olduğu yatırımlar da dikkatlerden kaçmıyor.

Markanın yeni SUV modeli olan Tucson’un tasarım açısından heybetli bir görünüme sahip olduğu ve rakipleri karşısında da oldukça kararlı duruşu büyük bir beğeni topluyor.

Performans, güç, verim, ekonomiklik, teknoloji ve daha birçok farklı konuda başarılı bir şekilde ön plana çıkan Hyundai Tucson 1.6 litrelik iki farklı benzinli motor seçeneğiyle satışa sunuluyor.

2015 hyundai tucson nasıl

Hyundai Tucson 1.6 Turbo GDI

Turbo destekli 1.6 litrelik benzinli motordan elde edilen 177 HP güç görenleri heyecanlandırmayı başarıyor. 1.6 litrelik benzinli turbo motor seçeneğinde güç aktarımı ise çift kavrama teknolojisine sahip 7 ileri DCT şanzımanla sağlanmaktadır.

hyundai tucson iç mekan

Hyundai Tucson 1.6 GDI

Bir diğer motor seçeneğinde ise atmosferik bir güç ünitesinin kullanıldığı görülüyor. 1.6 GDI motor seçeneğinde ise şanzıman olarak hem manuel hem de otomatik seçeneklerinin sunulduğu dikkatlerden kaçmıyor.

Hyundai Tucson 1.6 Benzinli Fiyatı

Aracın giriş versiyonu olan 1.6 GDI modeli ülkemizde 79 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

2015 hyundai tucson fiyat listesi

Bir önceki araba yazımızda Land Rover Range Rover Evoque Fiyat Listesi isimli yazımızda 2015 evoque, land rover ve range rover evoque gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Popüler başlıklar:

  • hyundai tucson nasıl bir araba
  • hyundai tucson
  • tucson resmi
  • yeni hyundai tucson

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins