Yeni Hyundai Santa Fe İncelemesi

Doğanın kulağınıza fısıldadığı uyum, maceranın kalbinizde yarattığı çarpıntı ve heyecanın yüreğinizde oluşturduğu duygu, size tam olarak yeni Hyundai Santa Fe’yi anlatıyor. Birinci sınıf xenon aydınlatma teknolojisi ile klasik araç tasarımlarını yıkan araç,HID ön farları sayesinde tasarımında taşıdığı tüm detayları gün yüzüne çıkarıyor.  Parlama yapmayan,uzun mesafeli olan ancak gözleri kamaştırmayan yenilikçi aydınlatma teknolojisi, onu trafikte de en sevilen araçlardan birisi yapıyor. Yeni Santa Fe’nin iç mekanda sunduğu konfor ve ferahlık ise başka hiçbir araçta kolay kolay bulunabilir değil. Tamamen birbirine uyumlu yapısı, zengin malzeme kalitesi, sanatsal yerleşim ve ergonomik yapı iç mekanda ortaya çıkarken, sahip olduğu geniş bagaj hacmi ise içine dünyaları sığdırıyor. Maksimum konfor üzerine tasarlanan bu iç mekan ikinci koltuğun yatmasıyla birlikte adeta bir mini van halini alıyor.  Aracın en mükemmel özelliklerinden birisi ise sahip olduğu panaroma sunroofu. Bu tavan penceresi araçta adeta farklı bir ambians oluşturuyor. Bilindik tavan pencerelerine nazaran daha fazla açılabilen bu panaromik tavan, hem aydınlık hemde ferah bir iç mekan sağlıyor.

Hyundai Santa Fe İç Mekan

Hyundai Santa Fe İç Mekan

Tekerleğe uygulanan fren basıncını kontrol eden elektronik stabilite kontrolü,ani frenlerde uygulanan basıncı arttıran BAC fren destek sistemi,kaygan yol koşullarını tolere eden çekiş kontrol sistemi, yokuşta frenleri otomatik olarak devreye sokan yokuşta kalkış desteği,Normal,Sport ve Komfort olmak üzere sunulan üç farklı sürüş modu ile yüksek hızlarda savrulma riskini en aza indiren 4WD özelliği, aracın sahip olduğu teknolojilerden yalnızca bazıları. Yeni Hyundai Santa Fe, her özelliğiyle rakiplerini korkutmayı ve kullanıcısını tatmin etmeyi başarıyor. Executive donanım paketiyle satılan yeni araç, dizel, 2.0 CRDi 6 İleri Otomatik Shiftronic motoruyla sürüşleri de en verimli haliyle sunuyor.

2013 Hyundai Sante Fe & Sante Fe Sport World Debut

2013 Hyundai Sante Fe & Sante Fe Sport World Debut

Bir önceki araba yazımızda Yeni Hyundai i10 İncelemesi (Özellikler) isimli yazımızda Yeni Hyundai i10 Fiyatı, Yeni Hyundai i10 İnceleme ve Yeni Hyundai i10 Özellikleri gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir