Yeni Honda Roadster Geliyor

Honda’nın uzun zamandan beri beklenen Roadster modeli hakkında ayrıntılar gelmeye başladı. Otomobil dünyasında sürekli olarak dedikodulara konu olan Roadster modeli geçtiğimiz günlerde Japonya’da limanda görüntülendi. İnternete sızdırılan görüntüler göz önüne alındığında önceki modele göre daha ince farların ve geniş bir ön ızgara tasarımının kullanıldığı ilk olarak dikkatleri çekmektedir.

Yapılan küçük değişikliklerle birlikte çok daha dinamik bir görünüme kavuşan model iç mekanda ise aracın sportif ruhu en iyi şekilde yansıtılmaktadır. Araçta kullanılan altı düz direksiyon tasarımı ve direksiyon üzerinde bulunan mandallar modelin sportifliğini ön plana çıkarmaktadır.

Yeni Honda Roadster Güç Ünitesi

Aracın tasarımının yanı sıra güç ünitesi de tüm dikkatleri üzerine toplamaktadır. Performans konusuna verdiği önemle bilinen Honda markası yeni Roadster modelinde 3 silindirli 600 cc hacminde motor yer almaktadır.

Kesin olmamakla birlikte yeni motorun CVT şanzımanla birlikte destekleneceği iddia edilmektedir. Honda tarafından her hangi bir resmi açıklama yapılmasa da yakın bir zamanda konunun netliğe kavuşması beklenmektedir. İlerleyen zamanlarda modelin ayrıntılarını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

2015 model honda roadster

Bir önceki araba yazımızda Yeni Opel Corsa 1.4 Turbo Teknik Özellikleri isimli yazımızda 2015 corsa turbo, opel corsa fiyatları ve yeni corsa turbo gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.