Yeni Ford Transit Modeli

   ford-transit-fiyatı  Ford araba üretiminde dünya markası olmaya devem etmektedir. Yeni modelleri ve araçlardaki tasarımlarla beraber hak ettiği değeri sizlerden görmektedir. Eğer firmanız varsa, yada yük taşıma işiyle meşgulseniz Ford Transit tam size hitap eden bir araçtır. Diğer yıllardaki modeli biraz daha kaba durmaktaydı ama bu yeni modelinde kibarlık ön plandadır. Tasarımı ve iç dizaynı herkes tarafından taktir toplayan bu yeni modelde, sürüş keyfi ve uygun olan hız tutarlığı da tam donanımla sağlanmış olmaktadır.

Yeni Ford Transit Modeli arkasının geniş olması ve oraya eşya koyma işlemlerinizde daha iyi performans göstermesiyle beraber sileri mutlu etmektedir. Transit modelinin amacı, uzun yolculuk yada rahatlıkla eşya taşıma da en iyi konforu sunmasıdır. “75 HP” beygir gücü olmasını hafife almayın. Çünkü araçtaki eşya taşıma ve yük ağırlığını kaldıracak Motor gücünü beyninde taşımaktadır. Düz vites olarak özellik taşıması da, manuel anlamda bu işi yapanlara büyük kolaylık sunar. En büyük özelliği de, yakıt tüketiminin çok az olmasıdır. Zaten aracın piyasaya çıkış amacı da insanlara bu konuda en uygun özelliği sunmasıdır. Şehir içinde ” 4.7 lt” ve şehir dışında ise ” 3.7 lt” benzin tüketimi göstermesi sayesinde, yük taşımacılığı yapacaklar için harika bir özellik kazandırmaktadır.

Ford Transit Modeli kullanıcılarına en uygun sürüş rahatlığı ve dış tasarımında gözle görülür bir fark katmasıyla cazip model haline gelmektedir. Araçta Klima yoktur ama dış donanımı sayesinde güneşi fazla üzerine çekmez. Yol bilgisayarı ve dik yokuşlarda kalkış sistem özelliği de bu aracı modern olarak daha iyi yapmaktadır. Fiyatı ise; “39.00 TL.”

 

yeni-ford-transit-özellikleriford-transit modeli-jpg

Bir önceki araba yazımızda Yeni Opel Cascada Model ve Fiyatı isimli yazımızda 2014 Opel Cascada Model Özellikleri, Opel Cascada Modeli ve Yeni Opel Cascada Modeli gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins