Yeni Fiat Fiorino Satışa Sunuldu

2015 yılı itibariyle büyük yeniliklerle karşımıza çıkan Fiorino ülkemiz genelindeki yetkili bayilerde satışa sunuldu. Fiat’ın hafif ticari araç modelleri arasında yer alan Fiorino modeli Tofaş’ın fabrikalarında üretilmektedir. Fiorino modelinin önceki modellerine göre yeni versiyonuyla daha teknolojik bir araca dönüştüğü dikkatlerden kaçmamaktadır.

Sınıfındaki Tek Dizel ve Otomatik

Fiorino modeli kendi sınıfında bulunan araçlar arasında tek dizel ve otomatik şanzımana sahip araçtır. Araçta 1.3 litre hacminde 95 HP güç üreten bir dizel motor kullanılıyor. Yeni geliştirilen bu motor sayesinde ideal bir yakıt tüketimiyle birlikte daha fazla performans elde edilebilmektedir.

 

2015 fiat fiorino fiyatları

 

 

2015 Fiorino Satış Fiyatı

Birbirinden farklı dikkat çekici özelliklere sahip olan zengin donanım paketleri bulunan Fiorino modelinin başlangıç fiyatı 39.470 TL’dir.

Fiat Fiorino Donanım Paketleri

Aracın ülkemizde 4 farklı donanım paketi seçeneğiyle satışa sunulduğu görülüyor. Bu donanım paketleri;

– Fiat Fiorino Pop
– Fiat Fiorino Safeline
– Fiat Fiorino Emotion
– Fiat Fiorino Premio

Fiat Fiorino Mart Kampanyasını Kaçırmayın

Mart ayı boyunca geçerli olan Fiat Fiorino kampanyası kapsamında Fiat Finans güvencesiyle 24.000 TL kredi faizsiz ve 24 ay vadeli bir şekilde sunulmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için yetkili Fiat bayilerine başvurmanızı öneririz.

 

 

2015 fiat fiorino iç mekan

Bir önceki araba yazımızda Ford 220 Bin Aracını Geri Çağırıyor isimli yazımızda 2015 ford modelleri, ford geri çağrı ve geri çağrılan araçlar gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir