Yeni Caravelle İstanbul Autoshow Tanıtımı

Birçok otomobil markası gibi Alman otomobil devi Volkswagen markası da fuar da birçok yeniliği sergileyerek dikkatleri üzerine toplamayı başardı. İstanbul Autoshow 2015 kapsamında VW tarafından iki farklı modelin dünya prömiyeri gerçekleştirildi. VW Caravelle modeli de bu iki modelden birisidir. Marka tarafından dünya prömiyerinin yanı sıra VW Caddy modelinin de Türkiye prömiyeri gerçekleştirildi.

Bilindiği üzere VW Caravelle modeli ticari faaliyetlerde kullanıldığı gibi birçok geniş aile tarafından da tercih edilebilmektedir. Bunun yanı sıra VW Caravelle tasarımı dolasıyla V.I.P olarak tasarlanabilecek en iyi araçlar arasında yer almaktadır.

Caravelle’nin tasarımına baktığımızda ilk olarak modern bir tasarıma sahip olduğunu çok rahat bir şekilde söyleyebiliriz. Keskin hatlara sahip olan VW Caravelle modelinde hatların keskin olması sayesinde aracın güçlü bir görünüme sahip olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Dünya prömiyeri gerçekleşen modelin fiyatı ve ne zaman satışa sunulacağı konusunda net bir bilgi verilmezken, aracın yıl sonuna doğru ülkemize satışa sunulacağı konusunda iddialar ortaya atılmaktadır.

caravelle fiyatları

Bir önceki araba yazımızda Yeni Skoda Superb Fiyatı ve Teknik Özellikleri isimli yazımızda yeni superb çıkış tarihi, yeni superb fiyatları ve yeni superb yakıtı gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.