Yeni BMW 520d Model ve Fiyatı

2014_bmw_520d BMW tüm zamanların araba modeli olarak konforu ve rahatlığı insanlara sunmayı hedefleyen markasıdır. En son model özellikleri ve araç olarak güçlü yol tutuş teknikleriyle beraber bir araçtan beklentilerinizin tamamen üzerine çıkan modelleri vardır. BMW 520d Modeli sağlam yol tutuşu, iç ve dış tasarımlarındaki harika görsellikle beraber araba sevenlerin mutluluğu olmaktadır. Daha da önemlisi, aracın özelliklerine baktığımız zaman şaşıracağınız ve bu araç benim olmalı diyeceğiniz süper özellikler de bu yeni modelde mevcuttur.

Yeni BMW 520d Modelinde özellik olarak öncelikle hıza bakmamız gerekmektedir. Hız olarak aracın gücüne bağlı güvenli ve yolda sağlam gitmenizi sağlayacak olan maksimum hızı ” 225 KM” olarak ayarlanmıştır. Hız sevenler için bu miktar gerçekten doyurmaktadır. 184 HP Beygir gücüyle beraber silindir gücü de orantılı olarak ayarlandığı için en dik yokuşlarda bile sorunsuz kalkış ve çekiş gücü sağlanmaktadır. Aracın donanım ve kapasite özellikleri sayesinde en uygun araç konforu BMW farkıyla sağlanmaktadır. Şehir içi  “5.7 lt” ve şehir dışı ” 4.2 lt” yakıt tüketimiyle beraber böylesine güçlü motoru olan bir araç için gayet uygun olan modeldir.

BMW 520D Modeli yıllık vergi olarak biraz fazla gözükse de bu araca değecek cinsten olduğu elbet bilinmektedir. Deri döşeme koltuklarıyla beraber iç tasarımda harikalar yaratan bir modeldir. ABS Fren sistemlerinin diğer bütün özellikleri de araç içinde olduğundan, ne kadar hız yapsanız da frene tek dokunuşla ani duruşlar yapacaksınız. Park sensörü ve Klima farkıyla beraber yaz aylarında bu araç sizin için vazgeçilmez olacaktır. Fiyatı ise son verilere göre ; “227.390 TL” Olarak piyasa da alıcı beklemektedir.

 

bmw-520d-özellikleri.pgbmw_520d_fiyat_jpg

Bir önceki araba yazımızda Yeni Ford Transit Modeli isimli yazımızda 2014 Ford Transit Fiyatı, Ford Transit Modeli ve Yeni Ford Transit gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins