Yeni BMW 4 Gran Coupe Yakıt Tüketimi

BMW 4 serisinde yer alan Gran Coupe modelinin teknik detayları ortaya çıkmaya başladı. BMW tarafından resmi bir şekilde yayınlanan bilgilere baktığımızda aracın seri içerisindeki tek 4 kapılı coupe modeli olduğu görülmektedir.

Coupe tasarımının dikkat çekiciliğiyle 4 kapılı karoserin birleşmesi sonucunda ortaya çıkarılan modelin tasarımın yanı sıra son derece kullanışlı olması büyük bir beğeni görmüştür. Geni iç ve bagaj hacminin de sunulduğu BMW 4 Gran Coupe modelinde ilk etapta 5 farklı motor seçeneğinin sunulacağı belirtiliyor.

BMW farkının en iyi şekilde hissedileceği araçta güç maksimum seviyelerde tutulurken yakıt tüketiminin minimum seviyelerde tutulmaya çalışması da BMW’nin sahip olduğu teknolojinin gücünü çok açık ve net bir şekilde ortaya koymaktadır.

BMW 4 Grand Coupe modeliyle birlikte sunulacak olan 5 farklı motor seçeneğinin genel olarak yakıt tüketim değer aralığına baktığımızda motor seçeneğine göre tüketim değerlerinin de 4.5 litre ile 8.1 litre arasında farklılık gösterdiği görülmektedir.

Aracın göstermiş olduğu performans değerlerini baz aldığımızda rakip modellere göre son derece ekonomik olduğu dikkatlerden kaçmıyor.

yeni bmw 4 serisi yakıt tüketimi nasıl

Bir önceki araba yazımızda Honda Civic Tourer Yakıt Tüketiminde Dünya Rekoru isimli yazımızda honda civic tourer yakıtı, honda civic yakıtı ve yeni civic tourer fiyatı gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.