Toyota Yakıt Kampanyası Temmuz 2015

Toyota, rakip otomobil markalarından farklı olarak Temmuz ayına özel olarak düzenlediği indirim ve düşük faizli kredi kampanyalarının yanı sıra yeni bir kampanyaya daha imza attı. Temmuz ayının sonuna kadar geçerli olacak olan bu kampanya kapsamında yeni Toyota alanlara yakıt konusunda büyük bir destek sunmaktadır.

İlk olarak bu kampanyadan yararlanabilmek için 2015 Temmuz ayı içerisinde yeni bir Toyota modeli satın almış olmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra Toyota Forever Kart sahibi olmanız da kampanyanın ikinci koşulu olarak belirtilmektedir. Toyota Forever Kart sadece bu kampanyada değil markanın düzenlemiş olduğu birçok kampanyada sahibine oldukça avantajlı fırsatlar sunmaktadır. Bu sebepten dolayı her Toyota sahibine Forever Kart sahibi olması tavsiye edilmektedir.

Kampanyada belirtilen koşullara sahip araç sahipleri önümüzdeki 3 ay boyunca BP istasyonlarından yapacakları akar yakıt alımlarında yüzde 4 oranında hediye akar yakıt sahibi olacaklardır. Kampanyada belirtilen 3 ayın bitiminde ise kazanılan mevcut puanlar için Toyota servislerinde işçilik ve yedek parça indirimi sunulacaktır.

Temmuz ayına özel olan bu kampanya sadece yetkili Totoya servislerinden yapılacak olan araç alımlarında geçerli olacaktır.

toyota bp kampanyası

 

Bir önceki araba yazımızda Ford Focus 1.0 Otomatik İncelemesi ve Fiyatı isimli yazımızda ford focus 1.0 ecoboost yakıtı, ford focus 1.0 yorumları ve yeni focus 1.0 otomatik gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins