Toyota RAV4 İncelemesi

Toyota RAV4 İncelemesi

Toyota’nın SUV modeli olan RAV4 son derece atletik bir dış görünüme sahiptir. Aerodinamik dış tasarımı sayesinde araç üstün performans sergileyebilmekte ve bunun yanı sıra oldukça da modern görünmektedir. Aracın iç mekanında da fonksiyonel kullanım imkanı sunulmaktadır. Kişiler ihtiyaçlarına göre bagaj hacmini genişletebilmektedirler.

Üstün güvenlik sistemlerini standart olarak müşterilerine sunan Toyota, RAV4 sahiplerine hem konforlu hem de güvenli yolculuğun kapılarını açmaktadır. 2014 model Toyota RAV4 modeli için 2 farklı motor seçeneği sunulmaktadır. Bunlar 2.0 ve 2.2 litre hacminde olan motorlardır. Güçlü motorlarıyla beklentileri rahatlıkla karşılayabilen RAV4’de multi drive ve manuel şanzıman sistemi bulunuyor.

Yeni RAV4 yakıt tüketim değerleri motor ve şanzıman sistemine göre değişmektedir. 2.0 ve manuel şanzımana sahip RAV4’de tüketim 4.9 litre olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı motorun otomatik vitesli modeli ise 100 kilometrede 7.2 litre tüketmektedir. 2.2 litre hacmindeki otomatik vitesli versiyonda ise yakıt tüketimi 6.7 litredir.

Toyota yeni RAV4 fiyatı 127.900 TL’den başlamakta ve 207.500 TL’ye kadar farklılık gösterebilmektedir.

yeni rav4 dizel fiyatı

Bir önceki araba yazımızda Yeni VW Amarok 4x2 İncelemesi isimli yazımızda 2015 Amarok 2.0 tdi, 2015 Amarok tdi fiyatı ve Yeni Amarok 4x2 modeli gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins