Toyota Mayıs Kampanyaları

Mayıs ayı itibariyle atağa geçen otomobil markaları arka arkaya yeni kampanyalar düzenleyerek otomobil almayı düşünenlere büyük kolaylıklar sağlanmaktadır.

Yeni Toyota Yaris Hybrid Mayıs İndirimi

Toyota’nın en küçük modeli olan Yaris Hybrid ekonomik yakıt tüketimi ve çevreci özelliğiyle ülkemizde büyük bir ilgi görmektedir. Toyota Yaris Hybrid modeli için Mayıs ayına özel olarak 1.700 TL değerinde indirim yapılmaktadır. Toyota’nın başarılı modeli olan Yaris Hybrid B segmentinde yer alan ilk hybrid araç olma özelliğini de elinde bulundurmaktadır.

Toyota Yaris Hybrid Kredi Fırsatı

Toyota’nın B segmentinde yer alan Yaris Hybrid modelinde sadece indirim değil kredi fırsatı da sunulmaktadır. Yüzde 0.75 faiz oranıyla sunulan 20.000 TL değerindeki kredi 20 ay vadeyle ödenebilmektedir.

Toyota markasının diğer modelleri için de farklı indirimler ve kredi fırsatları sunuluyor. Mayıs ayı boyunca devam edecek olan kampanyada Corolla modeli 51.750 TL’den başlayan fiyatlarına satın alınabiliyor.

Toyota Finans tarafından tüm modellerde geçerli olan araç kredilerinde ise yüzde 1.12 oranında faiz uygulanmaktadır. Kullanılan kredi için 48 ay vadeyle ödeme imkanı da sunuluyor.

2015 toyota kampanyaları

Bir önceki araba yazımızda Yeni Mazda 3 HB 1.5 Fiyatı ve İncelemesi isimli yazımızda mazda 3 hb inceleme, mazda 3 hb yakıt tüketim ve yeni mazda 3 yorumları gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir