Toyota Eylül 2015 Kampanyası

Dünya otomobil devleri arasında yer alan ve son yılların en yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başaran Toyota, yeni bir kampanyayla otomobil sahibi olmak isteyenlerin karşısına çıkıyor.

Toyota Corolla Eylül 2015 Kampanyası

Markanın en çok tutulan modeli olan Corolla için Eylül ayına özel olarak düşük faizli kredi, ödeme erteleme ve yakıt hediyesi gibi fırsatlar sunuluyor.

Yeni bir Toyota Corolla modeli sahibi olmak isteyenlere sunulan düşük faizli kredinin geri ödeme tutarları 900 TL’den başlamakta olup talep edilmesi halinde kredilerin ödenmesine 2016 Nisan ayı itibariyle başlanabilmektedir.

Toyota yetkili satıcıları bünyesinde geçerli olan kampanya kapsamında ayrıca ilk 3 ay boyunca yakıt alımlarında yüzde 4 oranında Toyota tarafından hediye edilmektedir.

Kampanya kapsamında belirtilen 900 TL taksit tutarları Toyota Corolla modelinin 57 bin 500 TL’lik etiket fiyatına sahip olan giriş versiyonudur.

2015 Toyota Corolla Modellerinde Eylül Kampanyası
2015 Toyota Corolla Modellerinde Eylül Kampanyası

2015 Eylül Toyota Yaris Kampanyası

Toyota Corolla modelinin yanı sıra Toyota Yaris Hybrid modeli için de yüzde 0,80 faiz oranıyla kredinin imkanının sunulduğu görülmektedir. Toyota tarafından Yaris Hybrid modeli için ayrıca 2 bin TL değerinde indirim de Eylül ayına özel olarak sunulmaktadır.

Toyota Yaris Hybrid modeli için sunulan kredinin ödemeleri de 2016 Nisan ayında başlatılabilmekte olup aynı şekilde ilk 3 ay akar yakıt alımlarında yüzde 4 Toyota tarafından hediye edilmektedir.

Yeni Toyota Yaris Hybrid Modellerinde Düşük Faizli Kredi Fırsatı
Yeni Toyota Yaris Hybrid Modellerinde Düşük Faizli Kredi Fırsatı

Bir önceki araba yazımızda Yeni Peugeot 508 1.6 Dizel Otomatik Teknik Özellikleri ve Fiyat Listesi isimli yazımızda fiyat listesi, Peugeot 508 ve Yeni 508 Dizel Otomatik gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.