Subaru Sport Tourer Levorg Tanıtıldı

Dünyaca ünlü otomobil markası Subaru ülkemizde Bayraktar Grubu tarafından temsil edilmektedir. Otomobil severlerin büyük bir ilgi gösterdiği 2015 İstanbul Autoshow fuarında Subaru’nun da yer aldığı ve yeni aile aracı modelini tanıttığı görülüyor.

Markanın tanıtımını yaptığı araçlar arasında en dikkat çekici model şüphesiz Subaru Sport Tourer Levorg modeli oldu. Tanıtımı gerçekleştirilen bu model öncelikli olarak geniş ailelere hitap etmektedir. Tanıtımdan alınan bilgilere göre aracın ülkemizdeki satışlarının Avrupa’yla eş zamanlı olacağı belirtilmektedir. Piyasaya çıkış tarihi tam olarak belirtilmese de yılın ikinci yarısı olarak geniş bir zaman dilimine işaret edilmektedir.

Aracın tasarımının Subaru WRX STI modeliyle büyük bir benzerlik taşıdığını söyleyebiliriz. Yüksek teknoloji donanımlarına sahip olan araç aynı zamanda çevreci motoruyla da dikkatleri üzerine çekmektedir.

Hem şehir içi hem şehir dışı ailecek seyahatlerinizde yüksek güvenlik ve konfor sunan Subaru Sport Tourer Levorg modelinin güç ünitesine bakacak olursak DIT boxer motorun bizleri karşıladığını görürüz. 1.6 litre hacmindeki bu motor 170 bg güç üretmektedir.

Modelin satış fiyatıyla ilgili ise henüz net bir açıklama yapılmamıştır.

Sport Tourer Levorg yakıtı

Bir önceki araba yazımızda Alfa Romeo 4C Spider Türkiye Satışı isimli yazımızda alfa romeo 4c spider fiyatı, alfa romeo 4c spider inceleme ve alfa romeo 4c spider satışı gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.