Skoda Şubat Kampanyaları

skoda octavia kampanyası

Skoda marka araç almak isteyenlere özel Şubat ayında da fırsatlar devam ediyor. Firma tarafından düzenlenen bu kampanya Şubat ayı içerisinde geçerli olacaktır. Ayrıca kampanyadan yararlanmak isteyenlerin yetkili satış merkezlerine başvurmaları gerekmektedir.

Yeni Superb Fırsatı

Skoda’nın lüks otomobil modeli Superb de kampanya kapsamında yer alıyor. Kampanyada Superb almak isteyenler için 2.500 TL değerinde takas indirimi uygulanmaktadır. Aynı şekilde 2.500 TL değerindeki takas indirimi Yeti modeli için de geçerlidir. Hem Yeti hem de Superb modelleri Skoda markasının üretimini yaptığı en dikkat çekici modelleri arasında yer almaktadır.

Octavia Takas İndirimi

Yeti ve Superb modellerinde uygulanan takas indirimine benzer şekilde Octavia, Rapid Sedan ve Rapid Spaceback modelleri için de 1.000 TL takas indirimi sağlanıyor.

Belirtilen modelleri Skoda Şubat fırsatları sayesinde oldukça avantajlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Şubat ayı boyunca devam edecek olan kampanya stoklarla sınırlı tutulduğu için yeni bir Skoda sahibi olmak isteyenlerin zaman kaybetmeden yetkili satış merkezlerine başvurmaları tavsiye edilmektedir. Ayrıca satış merkezleri aracılığıyla kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgiler de sağlıklı bir şekilde alınabilmektedir.

skoda rapid kampanyaları

Bir önceki araba yazımızda Mitsubishi Lancer 1.6 Invite İncelemesi ve Fiyatı isimli yazımızda Mitsubishi Lancer 1.6 benzinli, Mitsubishi Lancer 1.6 fiyatı ve Yeni Lancer 1.6 yakıt tüketimi gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.