Skoda Octavia Sedan 4X4 İncelemesi

Skoda Octavia Sedan 4X4 İncelemesi

Sedan müşterilerini memnun etmek için sürekli olarak yeni gelişmelere imza atmakta ve bu gelişmeleri de araçlarına uygulamaktadır. Ortaya çıkarılan sonuçlardan Sedan kullanıcıları oldukça memnun görünüyor. Yeni Skoda Octavia 4×4 modeli 2015 yılının ikinci çeyreğinde satışa sunulacak.

4×4 sistemiyle dengeli ve etkili bir güç dağıtımı sağlanan aracın tüm yol şartlarına uygun hale getirilmesiyle son derece güvenli bir hale getirilmiştir. Haldex adı verilen yeni kavrama sistemiyle 4×4 modeli güvenliğin yanı sıra beklenilen konforu da kullanıcısına sunmaktadır. Yeni geliştirilen teknoloji kapsamında normal sürüş şartlarında güç ağırlıklı olarak ön tekerlere aktarılırken ekstra güç ihtiyacı durumunda arka tekerlerden de güç elde ediliyor. Bu sayede hem performans artışı hem de yol tutuşu istenilen seviyede tutulabilmektedir.

2015 Skoda Octavia 4X4 modelinde kullanılan elektronik diferansiyel kilidi teknolojiden en iyi şekilde yararlanıldığını gösteriyor. Bu sistem özellikle ivmelenme konusunda yaşanabilen güç kayıplarını minimum seviyelere indirmektedir. Octavia Sedan 4×4 fiyatı tüm bu teknolojik donanımlara rağmen yine de ekonomik olması beklenmektedir.

octavia 4x4 dizel fiyatı

Bir önceki araba yazımızda Yeni Makyajlı Ford Focus İncelemesi isimli yazımızda makyajlı focus 1.6 otomatik, Yeni Focus 1.0 yakıt tüketimi ve Yeni makyajlı Focus gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Coin master free spin coin master free spins