Skoda Haziran Ayı Kampanyası

Yılın her ayı olduğu gibi Skoda markası Haziran ayında da farklı fırsat seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Skoda Finans tarafından yürütülen kampanyada yeni bir Skoda sahibi olmak isteyenlere çeşitli takas fırsatları ve kredi imkanları sunulmaktadır.

Skoda Superb ve Skoda Yeti Kampanyası

Skoda’nın yeni SUV modeli Yeti ve lüks modeli olan Skoda Superb için kampanya süresi boyunca 2.500 TL değerinde takas indirimi uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra Skoda Rapid Sedan, Skoda Octavia ve Skoda Rapid Spaceback modelleri için de aynı kapsamda 1.000 TL değerinde takas indirimi sunuluyor.

Skoda Kredi Fırsatları

Kredi kullanarak araç almak isteyenlere özel olarak Skoda Finans kredi fırsatları sunmaya devam ediyor. Bilindiği üzere ülkemizde faaliyet gösteren bankaların tamamı tarafından da araç kredisi altında krediler verilmektedir. Fakat bu kredilerin faiz oranlarının yüksek olduğu dikkatlerden kaçmamaktadır.

Skoda Finans bankalardan farklı olarak 48 ay vade seçeneğiyle ve sadece yüzde 0,99 faiz oranıyla kredi fırsatı sunuyor. Bunun yanı sıra Skoda GarantiPlus tercih eden müşterilere özel 48 ay vadeyle sunulan kredi yüzde 0,94 faiz oranıyla verilebilmektedir.

skoda haziran 2015 kampanyaları

Bir önceki araba yazımızda Renault Kadjar Dizel Fiyatı isimli yazımızda renault kadjar 1.5 dizel, renault kadjar 1.6 dizel ve renault kadjar dizel fiyat listesi gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.