Seat Ibiza Yeni Donanım Paketleriyle Dikkat Çekiyor

İspanyol otomobil üreticisi Seat son yıllarda atağa kalkarak oldukça başarılı modelleri piyasaya sunmaktadır. Bilindiği üzere küçük sınıf araçlarda Seat Ibiza modeli ülkemizde büyük bir ilgi görmektedir. Seat tarafından Ibiza modeline özel olarak Reference Plus ve Style Plus olmak üzere iki farklı donanım paketi daha ekledi. Bu paketler Seat Ibiza 5 kapılı ve ST versiyonları için geçerli olacaktır.

Seat sahiplerinin daha iyi bileceği üzere Seat Ibiza modelinde zaten Reference donanım paketi bulunuyordu. Reference Plus paketin içerisinde ek olarak katlanabilir koltuklar, elektrikli camlar, 15 inç büyüklüğünde alüminyum jantlar ve ek hoparlörler yer almaktadır.

Reference Plus paketinden önce de yukarıda belirtilen ek özellikler Reference paketine ek olarak satın alınabiliyordu. Fakat tek tek alım durumunda bu özellikleri tamamı 2.300 TL’ye denk geliyordu. Reference Plus paketinin direk olarak satın alınması durumunda ise 1.100 TL’ye düşmektedir. Böylelikle 1.200 TL değerinde ciddi bir tasarruf sağlanmış oluyor.

Style Plus paketinde de arka park sensörü, ön kol dayama, saklama gözleri ve bluetooth gibi özellik yer alıyor. Style paketine ek olarak bu özellikler alındığında karşımıza 2.850 TL’lik bir maliyet çıkmaktadır. Style Plus paketi tercih edildiğinde ise 1.400 TL ile sahip olunabilmektedir.

seat ibiza fiyat listeleri

Bir önceki araba yazımızda 2015 Fiat Linea 1.4 Pop Fiyatı ve Teknik Özellikleri isimli yazımızda fiat linea 1.4 pop, fiat linea fiyatları ve fiat linea yakıt tüketimi gibi konular hakkında bilgiler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir